ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

HTC Vigor – pierwsze zdjęcie prasowe

Autor: Mariusz Urban Kategoria: Newsy
htc-vigor-press

 

Konferencja HTC, która ma odbyć się 20 września w Nowym Jorku jest już coraz bliżej i do Sieci przeciekają nowe zdjęcia nadchodzących urządzeń. Niedawno przedstawiliśmy Wam HTC Runnymede, który ma do sprzedaży wejść jako HTC Bass, wcześniej sporo pisaliśmy o HTC Bliss, który podobno zostanie ochrzczony mianem HTC Rhyme. Dziś mamy przyjemność pokazać HTC Vigor, prawdopodobnie najmocniejszy z nadchodzących smartfonów tajwańskiego producenta.

Elementem, który ma przyciągnąć wzrok wszystkich jest najnowszy ekran o wielkiej rozdzielczości 1280×720 i rozsądnej przekątnej 4,3″. Sercem smartfonu będzie dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S3 MSM8660 o taktowaniu 1.5 GHz z układem graficznym Adreno 220 oraz 1 GB RAM. Pewne jest wsparcie sieci CDMA oraz 4G LTE, mamy nadzieję, że na rynek trafi też odpowiednik GSM. Domyślną wersją systemu ma być Android 2.3.4 Gingerbread z nakładką HTC Sense, wspominano też możliwość obsługi Beats Audio, lecz nie jest to pewne – na obudowie uchwyconej na wcześniejszym wycieku brak było charakterystycznego logo.

Jest to bardzo atrakcyjna konfiguracja i prawdopodobnie HTC Vigor zyska sobie duże grono użytkowników. Jak Wam podoba się nadchodzący smartfon, czy znajduje się on na waszej liście nadchodzących zakupów? Podzielcie się tym w komentarzach.

źródło: pocketnow.com

Sprawdź najnowsze wpisy