Zaprenumeruj gazetę – kup tablet taniej

Newsy

PhiladelphiaMediaArnova

W lipcu informowaliśmy was o odważnych planach Philadelphia Media Group, dotyczących wydania własnego tabletu z wbudowaną subskrypcją gazet. Projekt doszedł do skutku, chociaż jego wynik jest nieco inny niż się tego spodziewano.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Póki co, firma nie wypuściła urządzenia sygnowanego własną nazwą, oferuje jedynie tablet Archos Arnova 10 G2. Dostępne są dwie prenumeraty, obie w standardzie zawierają trzy wbudowane aplikacje: „Philadelphia Inquirer app for Android”, „Inquirer Digital Edition App” oraz „Philadelphia Daily News Digital Edition”. Przy dwuletniej umowie ponosimy comiesięczną opłatę 9,99$, a urządzenie możemy kupić za 99$. Jeśli wolimy krótsze zobowiązania, przez rok płacimy 12,99$ i tablet trafi w nasze ręce za 129$.

W porównaniu do aktualnych cen na rynku amerykańskim, Arnova 10 G2 jest tańszy o około 150$, nie licząc abonamentu. Jego specyfikacja prezentuje się następująco:

  • pojemnościowy ekran 10,1 cala o rozdzielczości 1024×600;
  • procesor 1 GHz ARM Cortex-A8;
  • 4 GB pamięci wewnętrznej + slot na karty pamięci;
  • 512 MB pamięci RAM;
  • Wi-Fi 802.11 b/g;
  • Android Gingerbread;

Nie jest to high-endowy tablet z Honeycombem, ale w końcu jego główną funkcją ma być czytanie – do tego na pewno wystarczy.

Nowy pomysł od Philadelphia Media Group z pewnością wprowadza trochę świeżości do świata gazet. Oferta nie jest na tyle atrakcyjna, aby przyciągnąć nowych klientów, ale jeśli ktoś nosił się z zamiarem zakupienia prenumeraty, teraz ma do tego jeszcze więcej powodów. Czy tabletowa akcja wypali? Dowiemy się za kilka miesięcy.

źródło: androidguys.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x