ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Huawei wydłuża gwarancję

Huawei wydłuża gwarancję i oferuje bezpłatne door-to-door

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Huawei wydłuża gwarancję na swoje urządzenia, co zresztą producent robi po raz kolejny. Ostatnio informowaliśmy o tym w połowie marca, a zważywszy na to, że sytuacja z koronawirusem nie odpuszcza, Huawei postanowił wydłużyć obsługę gwarancji. Dodatkowo firma zachęca do tego, by korzystać z opcji door-to-door.

Huawei wydłuża gwarancję

Jeszcze do niedawna gwarancja na sprzęty od Huawei była automatycznie przedłużana do końca maja. Pod warunkiem, że ta kończyła się w okresie między 15 marca, a 30 kwietnia. Teraz Huawei wydłuża gwarancję na swoje smartfony, komputery, tablety, inteligentne zegarki czy routery do 15 czerwca. Sama oferta skierowana jest do tych klientów, którym okres gwarancyjny skończył się w dniach od 15 marca do 14 czerwca tego roku.

Huawei wydłuża gwarancję
Fot. Huawei

Wydłużeniu zaczęła także podlegać usługa door-to-door, czyli możliwość wysłania sprzętu do naprawy, bez konieczności odwiedzania serwisu. Na stronie producenta zamawia się kuriera, a całość ma odbywać się szybko i przy jak najmniejszym kontakcie z innymi osobami. Sama usługa jest bezpłatna, a w ten sposób ma działać do 31 maja. Oczywiście urządzenia wracają później do właścicieli odpowiednio zdezynfekowane.

Zobacz też: Czym jest zdalna pomoc lekarska i dlaczego warto ją wspierać?

Huawei nie jest oczywiście jedyną firmą, która zdecydowała się na takie podejście do gwarancji. Zrobił to także Samsung czy Xiaomi, ale miejmy nadzieję, że niedługo już nie będzie takiej potrzeby. W końcu chyba lepiej, żeby dało się bezpiecznie wychodzić z domu, niż cieszyć się z przedłużonej gwarancji od producenta.

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy