Huawei Developer Day for Games

Huawei Developer Day for Games – wydarzenie, które warto znać

2 minuty czytania
Komentarze

Huawei Developer Day for Games odbędzie się już 30 kwietnia i jak można było przypuszczać, będzie ono w całości on-line. To świetna okazja dla wszystkich interesujących się tworzeniem aplikacji oraz gier, by poznać zagadnienie z innej strony. Podczas samego wydarzenia będzie można zadawać pytania na żywo, więc warto się wcześniej trochę przygotować.

Huawei Developer Day for Games

Samo HDD for Games jest oczywiście darmowe, ale trzeba się wcześniej na wydarzenie zarejestrować. Całość ma rozpocząć się o 14:30 naszego czasu i potrwa około 1,5 godziny, ale niewykluczone, że całość potrwa trochę dłużej. Wszystko zależy od samego zaangażowania społeczności. Podczas samego wydarzenia będą omawiane m.in. Huawei HMS Core, HMS Capability oraz AppGallery Connect. Wiadomo, że nowa platforma od Huawei dopiero się rozwija, ale to jednocześnie coś, co daje wyjątkowe możliwości dla developerów.

Huawei Developer Day for Games
Fot. Huawei Developer Day for Games

Zobacz też: Jak wyglądają gry w Huawei Mobile Services?

Warto zainteresować się samym HDD for Games nawet jeżeli ktoś nie zajmuje się programowaniem czy tworzeniem gier mobilnych. Szczególnie że całość jest darmowa, a pozwoli spojrzeć na system Huawei z innej strony. Firma mocno w niego wierzy, a patrząc na to, jak szybko i konsekwentnie go rozwija, widać, że całość ma ogromny potencjał.

Program wydarzenia

  • HMS Core for Your Games: Easy, Fast, Precise 
  • Case study: Unity           
  • Build immersive gaming experiences with HMS Capabilities      
  • Case study: Perfect World         
  • Grow your game user base beyond traditional platforms with AppGallery        
  • Huawei provides a wealth of resources to support your games              
  • Monetize with Huawei Ads       

Źródło: Huawei

Motyw