ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Android 11

Android 11 wprowadzi niezwykle użyteczną funkcję, którą pokocha wielu użytkowników

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Android z roku na rok staje się coraz lepszy i bogatszy w funkcje. Jakiś czas temu Google udostępniło pierwszą wersję deweloperską Androida 11, która przyniosła naprawdę sporo ciekawych usprawnień. Obecnie na rynku jest już dostępne trzecie wydanie deweloperskie najnowszej wersji Zielonego Robocika, w którym odkryto niezwykle pożyteczną funkcję, którą wielu z pewnością pokocha.

Android 11 z bardzo przydatną funkcją

Wersje deweloperskie nowych wersji Androida to prawdziwe kopalnie nowych funkcji, które tylko czekają na odkrycie ich przez ciekawskich użytkowników. Teraz wpadła nam w oko jedna skupiająca się wokół problemu przypadkowego zamykania aplikacji z menu aktywnych apek. Każdemu z nas z pewnością zdarzyło się niechcący wyłączyć aplikację, która wcale nie miała zostać zamknięta. W Androidzie 11 przypadkowo wygaszony program będzie można łatwo przywrócić gestem przeciągnięcia palca z góry na dół ekranu. Nową funkcję w akcji można zobaczyć na powyższym filmie.

Zobacz także: Kupując teraz smartfon z rodziny Galaxy S20, fenomenalne słuchawki bezprzewodowe Galaxy Buds+ dostaniesz całkowicie za darmo

Nie da się ukryć, że mamy do czynienia z niezwykle przyjemną nowością. Warto jednak zaznaczyć, że choć jej pojawienie się w finalnej wersji Androida 11 jest niemal pewne, tak może się zdarzyć, że Google z jakiegoś powodu zdecyduje się ją jednak wycofać. Na chwilę obecną nie pozostaje nam nic innego, jak mieć nadzieje, że do tego nie dojdzie, ale cóż – to Google, więc wszystko jest możliwe.

Źródło: PhoneArena

Sprawdź najnowsze wpisy