ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung Galaxy S20 plus ultra premiera specyfikacja cena dostepnosc

Kupując teraz smartfon z serii Galaxy S20, słuchawki bezprzewodowe Galaxy Buds+ dostaniesz za darmo

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Rodzina Galaxy S20 od Samsunga została zaprezentowana stosunkowo niedawno, bo w lutym. Urządzenia przyjęto bardzo ciepło, a wszystkie osoby, które zastanawiały się nad ich zakupem i jeszcze tego nie zrobiły, mają teraz ku temu świetną okazję. Samsung dodaje bowiem do swoich najnowszych flagowców gratisowe słuchawki bezprzewodowe Galaxy Buds+ o wartości ponad 700 zł.

Rodzina Galaxy S20 teraz z gratisowymi słuchawkami bezprzewodowymi Galaxy Buds+

Galaxy S20 promocja galaxy buds+

Samsung wystartował z nową promocją, w ramach której po zakupie jednego z przedstawicieli rodziny Galaxy S20 u autoryzowanych sprzedawców marki, można za darmo otrzymać fenomenalne słuchawki bezprzewodowe Galaxy Buds+, których cena przekracza obecnie 700 zł. Aby skorzystać z okazji, trzeba wykonać poniższe kroki.

  1. Kupić Galaxy S20, Galaxy S20+ lub Galaxy S20 Ultra w dniach 27 kwietnia – 17 maja 2020 r.
  2. Najpóźniej do 20 maja 2020 r. aktywować kupiony sprzęt i zalogować się w preinstalowanej na wszystkich smartfonach Samsunga aplikacji Samsung Members.
  3. Maksymalnie do 24 maja 2020 r. wypełnić formularz w aplikacji Samsung Members i dołączyć dowód zakupu, który uprawnia do wzięcia udziału w promocji.
  4. Po przesłaniu zgłoszenia i jego pomyślnym zweryfikowaniu, słuchawki Galaxy Buds+ zostaną wysłane do zgłaszającego w ciągu 10 dni roboczych.

Zobacz także: Właściciele Samsunga Galaxy S20 znów się mogą cieszyć z łapania Pokemonów

Nie da się ukryć, że warunki wzięcia udziału w promocji są bardzo proste i ich spełnienie nie powinno nikomu sprawić kłopotu. Więcej informacji i regulamin oferty można znaleźć na stronie Samsunga.

Najnowsze flagowce Samsunga u autoryzowanego sprzedawcy (RTV EURO AGD) kupisz poniżej:

Źródło: Informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy