ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Darmowy internet w Play za siedzenie w domu

Darmowy Internet od Play – wystarczy, że zostaniesz w domu

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Wychodzenie z domu mimo pięknej pogody nie jest najlepszym pomysłem. Dlatego powinniśmy to robić, kiedy naprawdę musimy i w miarę możliwości unikać innych ludzi. Szczególnie jeśli jesteśmy mieszkańcami dużych miast, w których nawet podczas pandemii trudno przejść ulicą, żeby kogoś nie ominąć. Play przygotował więc zabawę, która ma na celu zachęcenie ludzi do pozostania w domu. Wymaga ona jednak nie tylko samokontroli, ale także… uczciwości.

Darmowy internet w Play za siedzenie w domu

Darmowy internet w Play za siedzenie w domu

Do wzięcia udział w akcji jak łatwo zgadnąć konieczny jest numer w Play. Należy także zainstalować aplikację Play24 i wybrać w niej opcję „Jestem w domu”. W ten sposób dostajemy 1 GB od operatora. Następnego dnia, czyli po północy, jeśli zostaliśmy w domu, możemy zrobić to ponownie. Na jeden numer możemy otrzymać maksymalnie 10 GB od operatora. Jeśli obawiacie się inwigilacji to niepotrzebnie. Play nie zbiera żadnych danych na temat naszej lokalizacji. 

Akcja nie ma charakteru kontrolnego. Nie sprawdzamy lokalizacji naszych użytkowników, zwłaszcza bez ich wiedzy i zgody. W tym przypadku chcemy pomóc w budowie świadomości społecznej na temat pandemii i nagradzać odpowiedzialną postawę.

— Małgorzata Zakrzewska, Dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej w Play.

Zobacz też: Cięcia w OnePlus – firma szykuje się do zmian

I tu pojawia się aspekt uczciwości. Operator nie sprawdza, czy faktycznie jesteśmy w domu. Po prostu ufa, że klienci podadzą prawdziwą odpowiedź. Cała akcja to przede wszystkim forma zabawy, która ma wnieść chociaż trochę koloru do życia klientów operatora. Rusza ona od jutra, czyli 28 kwietnia i potrwa przez 30 dni. Każdy z pakietów będzie można wykorzystać przez 30 dni od dnia aktywacji albo do końca okresu rozliczeniowego. Oferta obejmuje zarówno klientów ofert abonamentowych Play, jak i MIX, czy kartę. Niestety, wtedy też pojawi się pełny regulamin promocji. 

Źródło: Play

Sprawdź najnowsze wpisy