ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung Galaxy Watch

Nowe Galaxy Watch – pierwsze certyfikaty zdradzają szczegóły sprzętów

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Nowe Galaxy Watch od Samsunga nie pojawiły się przy okazji premiery flagowców z serii S20, choć tego się wszyscy spodziewali. Prawdopodobnie inteligentny zegarek zobaczymy dopiero przy okazji premiery serii Note. Jednak sprzęty dostały już pierwsze certyfikaty, a to oznacza, że wiemy o nich już trochę więcej, niż przed kilkoma tygodniami. Czego można się spodziewać po urządzeniach?

Nowe Galaxy Watch

Nie wiadomo jeszcze zbyt wiele o tym, co nowe Galaxy Watch przyniesie, choć pierwsze certyfikaty dla sprzętów trochę zdradzają. Wiadomo, że pojawią się dwa urządzenia, których nazwy kodowe to SM-R840/845 oraz SM-R850/855. Można tutaj tylko zgadywać, czy będzie to Samsung Galaxy Watch 2, czy też Galaxy Watch Active 3, ale niewykluczone, że kolejne przecieki to ujawnią. Obecnie pozostają nam jedynie suche dane ze wspomnianych certyfikatów. Te pojawiły się w Chińskiej agencji MIIT i pokazują, że zegarki będą się od siebie różnić czymś więcej, niż tylko rozmiarem.

Nowe Galaxy Watch certyfikaty
Fot. Nowe Galaxy Watch certyfikaty

Wiadomo, że sprzęty będą mogły łączyć się za pomocą Wi-Fi 2,4 GHz oraz Bluetooth, choć nie powiedziano w której wersji. Dodatkowo pojawi się wersja tylko z Wi-Fi, ale dla bardziej wymagających zostanie udostępniony sprzęt w wariancie z LTE. Możemy się także spodziewać tego, że akumulator w zegarku będzie większy i ma mieć ponoć 330 mAh, co będzie sporą zmianą względem Galaxy Watch Active 2, gdzie było zaledwie 247 mAh.

Zobacz też: Reklamy na WhatsApp nadciągają i to złe wieści

Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie producentowi, to w drugiej połowie roku powinniśmy zobaczyć zegarki razem z serią Note. Widać, że Samsung chce przekonać do siebie klientów, którzy szukają sprzętów oferujących jak najwięcej opcji. Ostatnio firma zapowiedziała, że w Galaxy Watch Active 2 pojawi się ciśnieniomierz. Wprawdzie trzeba będzie go dość często kalibrować z wykorzystaniem normalnego urządzenia, to jednak to spory krok do przodu. Zobaczymy, co nowe Galaxy Watch przyniosą, ale spodziewamy się czegoś równie ekscytującego.

Źródło: SamMobile

Sprawdź najnowsze wpisy