Realme 100 milionów smartfonów rocznie

Realme nie musi wyglądać tanio – tajemniczy smartfon to potwierdza

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Realme coraz śmielej daje znać o swoim istnieniu w Polsce. W ramach debiutu na naszym rynku mogliście przeczytać u nas dwie recenzje: Realme 6 i Realme C3. Oba modele wypadły całkiem nieźle i stanowią ciekawą konkurencję dla Redmi. Dzisiaj w sklepach znajdziemy więcej propozycji, a tylko kwestią czasu jest, aż pojawi się flagowiec. Mimo wszystko firma stale się rozwija, co pośrednio może udowadniać tajemniczy smartfon Realme, który właśnie trafił do Sieci. Wyróżnia się on przede wszystkim swoim wyglądem, co bezpośrednio sprawiło, że przyciągnął on moją uwagę.

Czym jest tajemniczy smartfon Realme?

tajemniczy smartfon realme wyglad

Ostatnia nowość tego producenta to Realme X50m 5G, ale ten model kontynuuje znaną nam linię smartfonów. To, co widzicie powyżej, to zdecydowanie coś innego. Teoretycznie można doszukiwać się powiązania z serią Oppo Reno2. Niewykluczone, że patrzymy po prostu na Reno 2Z w przebraniu. Zdradza to po charakterystyczne przetłoczenie przez środek urządzenia oraz oczywiście rozmieszczenie poszczególnych elementów aparatu. Jednak nie widać windy, która miałaby wysuwać matrycę do selfie. Mimo wszystko malowanie w stylu włókna węglowego ze złotymi elementami na pewno dodają uroku całości. Jednak też trzeba pamiętać, że w rzeczywistości bardzo rzadko takie imitacje wyglądają dobrze.

Zobacz też: Które smartfony Huawei mogą już pochwalić się testami EMUI 10.1?

Z racji, że wraz z powyższym zdjęciem nie wiemy nic, to tajemniczy smartfon Realme pewnie jeszcze długo pozostanie w formie ciekawostki. Niewykluczone, że firma nie zdecydowała się na jego wydanie lub po prostu mamy do czynienia ze swego rodzaju dziełem grafika. Jednak co sądzicie o takim designie?

Źródło: Gizchina

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy