samsung galaxy ace style lte 2121

 

Samsung swoją taktyką z pewnością jeszcze przez pewien czas zostanie liderem rynku smartfonów. W końcu jest to producent, który zalewa wszystkie markety przeróżnymi modelami, które naprawdę coraz ciężej rozróżnić. Idealnym przykładem tego stanu rzeczy jest seria Galaxy Core, ale wygląda na to, że takie i popularne u nas „Asy” czeka podobny los.

 

Najnowszym jeszcze do niedawna smartfonem z rodziny Ace był Ace Style. Samsung najwidoczniej uznał, że już warto udoskonalić ten model o do nazwy dodano „LTE”. Co to oznacza to oczywiście nie musimy tłumaczyć, ale zadziwiająco nowy moduł łączności nie jest jedyną i najważniejszą zmianą. Obok 4-rdzeniowego Snapdragona, 1 GB RAM, 4 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika, aparatu 5 MPx, akumulatora o pojemności 1900 mAh pojawił się nowy, większy 4,3-calowy wyświetlacz wykonany w technologii SAMOLED i to właśnie ten element jest nowością, gdyż od dawna Samsung nie oferował w tanich modelach tego rodzaju ekranów. Oto grafiki przedstawiające najważniejsze zalety nowego smartfonu:

 

samsung galaxy ace style lte 65454 samsung galaxy ace style lte 5454 samsung galaxy ace style lte 6

 

Galaxy Ace Style LTE na dniach powinien pojawić się w sprzedaży (o Polsce nic nie wiadomo). U nas z pewnością ten model powinien u operatorów pojawić się obok popularnych dzisiaj tanich smartfonów z LTE. W jakiej cenie? W Niemczech Samsung życzy sobie około 850 złotych i nie spodziewam się, aby u nas było drożej. Myślicie, że jest to smartfon warty uwagi?

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.