Ainol Novo 7 niedługo trafi na polski rynek

Newsy

Ainol_Novo8_1Kolejny tani chiński tablet zaprezentuje się w Polsce. Mowa o mniejszym modelu firmy Ainol, który do polskich przedstawicieli powinien dotrzeć całkiem niedługo. Tym razem firma poświęciła swój czas na wyprodukowanie 7-calowego urządzenia. Recenzję większego brata możecie przeczytać tutaj.

Ainol_Novo8_2

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Czym Ainol Novo 7 wyróżni się spośród innych? Z pewnością kolorem obudowy. Jeśli na polski rynek ponownie trafi biały produkt, nabywcy na pewno wyróżnią się z tłumu. Oczywiście, wyposażenie tego chińczyka nie powali na kolana, ale początkujący użytkownicy najpewniej nie będą mieli podstaw do narzekań.

Ten 7-calowy Ainol wyposażony został w pojemnościowy ekran, który będzie wyświetlać obraz w rozdzielczości 800x400px. Sercem tabletu jest 1,2 GHz procesor Boxchip Multi-core. Oprócz tego ten model z serii Novo będzie miał 512MB pamięci RAM, będziemy mogli również rozszerzyć jego pojemność o maksymalnie 32GB. 4000 mAh baterii wg specyfikacji pozwoli na nawet 15 godzin użytkowania tabletu (przy słuchaniu muzyki), a 5-6 przy standardowych czynnościach, takich jak przeglądanie internetu czy oglądanie filmów. Oczywiście i w tym produkcie nie zabraknie wyjścia HDMI czy przedniej i tylnej kamery.

Ainol_Novo8_3Ainol_Novo8_4Ainol_Novo8_5

W środku tabletu znajdzie się Android w wersji 2.3. Ainol na polskim rynku ma przekonać również ceną. Ta nie powinna przekraczać 600 zł. Z pewnością prędzej czy później urządzenie trafi również w ręce redakcji Android.com.pl, nie omieszkamy przedstawić efektów naszej pracy.

źródło: informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x