Już w poniedziałek czeka nas wiosenny live Xiaomi. Ostatnie tego typu wydarzenie miało miejsce kilka dni temu i wszystko wskazuje na to, że najbliższy live będzie podobny. Jak wziąć udział w wydarzeniu i co można dzięki niemu zyskać?

Gdzie oglądać wiosenny live Xiaomi?

Wydarzenie będzie transmitowane na kanale Xiaomi Polska na YouTube, a także na facebookowym profilu o tej samej nazwie. Początek transmisji w poniedziałek 27.04.2020 o godzinie 15:00. Wyróżnione tematy, które będą zapewne poruszane podczas wydarzenia to Smartfon do 2500 zł oraz Smart Home z Xiaomi.

wiosenny live xiaomi

Podobne wydarzenie odbyło się w poniedziałek 20.04.2020. Prezenterzy opowiadali o wybranych produktach Xiaomi, była również okazja do zadawania pytań. Podczas live’a prowadzący pokazali kilka kodów rabatowych obniżających ceny popularnych urządzeń chińskiej marki. Widzowie mogli kupić m.in. smartfony Redmi 7A 16 GB (319 zł), Redmi Note 8T 32 GB (649 zł) oraz Mi Note 10 (1899 zł). Urozmaiceniem transmisji były telefoniczne konkursy z nagrodami. Prowadzący pytali o wybrane szczegóły ze specyfikacji poszczególnych smartfonów Xiaomi, a osoba, która jako pierwsza dodzwoniła się do studia i podała prawidłową odpowiedź, otrzymywała zestaw gadżetów.

Czytaj także: Xiaomi zamieszało! Redmi Note 9 i Redmi 10X to ten sam smartfon – znamy datę premiery

Xiaomi Polska promuje nadchodzący live hashtagiem #ZadajMiPytanie. Hasło nawiązuje do frazy Mi charakterystycznej dla chińskiej marki. Podczas internetowych transmisji, prezenterzy Xiaomi udzielają nieraz odpowiedzi na pytania widzów w praktycznej formie. Przykład: gdy jeden z widzów spytał o możliwości fotograficzne jednego ze smartfonów, prowadzący wziął telefon i na wizji zrobił zdjęcie, następnie odpowiednio je powiększając, by oddać rzeczywiste możliwości smartfona.

źródło: Xiaomi

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.