lg smart wine

 

Rynek azjatycki jest na tyle specyficzny, że patrząc teraz na przeciętne mobilne urządzenia sprzedawane chociażby w Japonii czy też Korei Południowej to możemy być pewni, że po pewnym czasie pojawi się jego europejski odpowiednik – bardziej stonowany, bez żadnych „udziwnień”.

 

Tym samym LG postanowiło połączyć wciąż trwającą modę w Azji na telefony z klapką z nowoczesnością, a także ze specjalnym rynkiem zbytu. Tak też powstał model Wine Smart, a więc mądre wino, a że ten trunek z wiekiem jest jeszcze lepszy toteż już wiadomo do kogo kierowany jest ten smartfon.

 

 

Powyższy filmik pokazuje, że LG postarało się w kwestii wykonania nowego urządzenia. Jednak wnętrzności nie są już takie porywające, bo tak naprawdę czy starsze osoby potrzebują ogromnej wydajności? Zobaczmy specyfikację techniczną:

 

  • 3,5-calowy wyświetlacz HVGA (480×320);
  • 4-rdzeniowy procesor (najprawdopodobniej Snapdragon 200) z 1 GB RAM;
  • 4 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika (+microSD);
  • akumulator o pojemności 1700 mAh;
  • Android 4.4 KitKat.

 

Co najlepiej pokazuje, że jest to smartfon dla starszych osób? Przede wszystkim fizyczna klawiatura, na której znalazł się przycisk ratunkowy powiadamiający zapisane wcześniej numery o konieczności pomocy (z lokalizacją urządzenia).

 

Premiera rynkowa miała już miejsce i Wine Smart można zakupić w dwóch wersjach kolorystycznych: czarna i biała. Niestety, LG nie ujawniło czy smartfon pojawi się w Europie, ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że zainteresują się nim operatorzy.

 

źródło: Android Central

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.