Następca Oppo N1 w drodze – wszystko, co najważniejsze o N3 z obracanym aparatem

Newsy

oppo n3 premiera

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Wśród chińskich firm, obok Xiaomi, zdecydowanie jedną z najbardziej wyróżniających się propozycji jest Oppo, które swoimi modelami potrafi postawić się ponad znaną nam, bardziej mainstreamową, gwardię w postaci Samsunga, HTC, LG czy też Sony. Teraz nadchodzi kolejny wyjątkowy smartfon.

 

W zeszłym roku Chińczycy przedstawili model N1, a więc telefon komórkowy stawiający przede wszystkim na fotografię. Zabrakło dwóch aparatów, ale za to pojawił się jeden, obracany. Wszystko wskazuje na to, że tę filozofię Oppo kontynuuje przy tworzeniu następcy tego smartfonu, który zaskakująco nie będzie nazywał się N2, ale N3. W międzyczasie oczywiście pojawiła się osłabiona wersja obecnie produkowanego modelu w postaci N1 Mini. Niemniej jednak zajmijmy się nadchodzącymi urządzeniem. Na początek przyjrzyjmy się specyfikacji Oppo N3:

 

  • 5,9-calowy wyświetlacz FullHD – zapewne ten samo, co w N1;
  • układ Snapdragon 805 z 3 GB RAM;
  • aparat 13 MPx obracany o 206 stopni;
  • Android 4.4 KitKat.

 

Stosunkowo obecnie niewiele wiemy na temat danych technicznych, ale warto dodać, że obudowa ma być dostępna w dwóch wariantach: litowo-aluminiowa oraz stalowa. Oprócz tego, Oppo chce zastosować nową technikę w smartfonach w postaci zaawansowanego rozprowadzania ciepła, które być może rozwiąże problem znany w dzisiejszych mobilnych urządzeniach. Nie wiadomo, czy ten „dodatek” będzie dodany do obu wariantów obudów, tak samo jak nie mamy pojęcia czy będą pomiędzy nimi jakiekolwiek różnice w specyfikacji.

 

Premiera Oppo N3 ma mieć miejsce już w październiku toteż już niedługo poznamy telefon, który firma określa, że to już zupełnie nowy rodzaj urządzenia.

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x