oppo n3 premiera

 

Wśród chińskich firm, obok Xiaomi, zdecydowanie jedną z najbardziej wyróżniających się propozycji jest Oppo, które swoimi modelami potrafi postawić się ponad znaną nam, bardziej mainstreamową, gwardię w postaci Samsunga, HTC, LG czy też Sony. Teraz nadchodzi kolejny wyjątkowy smartfon.

 

W zeszłym roku Chińczycy przedstawili model N1, a więc telefon komórkowy stawiający przede wszystkim na fotografię. Zabrakło dwóch aparatów, ale za to pojawił się jeden, obracany. Wszystko wskazuje na to, że tę filozofię Oppo kontynuuje przy tworzeniu następcy tego smartfonu, który zaskakująco nie będzie nazywał się N2, ale N3. W międzyczasie oczywiście pojawiła się osłabiona wersja obecnie produkowanego modelu w postaci N1 Mini. Niemniej jednak zajmijmy się nadchodzącymi urządzeniem. Na początek przyjrzyjmy się specyfikacji Oppo N3:

 

  • 5,9-calowy wyświetlacz FullHD – zapewne ten samo, co w N1;
  • układ Snapdragon 805 z 3 GB RAM;
  • aparat 13 MPx obracany o 206 stopni;
  • Android 4.4 KitKat.

 

Stosunkowo obecnie niewiele wiemy na temat danych technicznych, ale warto dodać, że obudowa ma być dostępna w dwóch wariantach: litowo-aluminiowa oraz stalowa. Oprócz tego, Oppo chce zastosować nową technikę w smartfonach w postaci zaawansowanego rozprowadzania ciepła, które być może rozwiąże problem znany w dzisiejszych mobilnych urządzeniach. Nie wiadomo, czy ten „dodatek” będzie dodany do obu wariantów obudów, tak samo jak nie mamy pojęcia czy będą pomiędzy nimi jakiekolwiek różnice w specyfikacji.

 

Premiera Oppo N3 ma mieć miejsce już w październiku toteż już niedługo poznamy telefon, który firma określa, że to już zupełnie nowy rodzaj urządzenia.

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.