ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
czytniki w promocji inkBOOK

Czytniki w promocji, czyli inkBOOK świętuje Dzień Książki

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Czytniki w promocji to próba zachęcenia czytelników do tego, by sięgnęli po sprzęt stworzony dokładnie dla nich. inkBOOK w ten sposób chce świętować Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich, który przypada na 23 kwietnia. Jednak sama promocja potrwa dłużej, niż tylko dziś, więc można chwilę się przespać z myślą, czy faktycznie potrzebujemy czytnika. Co można dostać taniej?

Czytniki w promocji

Obecnie na stronie producenta, można kupić dwa czytniki w promocji. Pierwszym z nich jest model inkBOOK Prime HD. Wprawdzie na stronie widnieje cena 569 złotych za ten konkretny model, ale podczas zakupów wpisując kod prime449, cena urządzenia zostanie obniżona do 449 złotych. Co dostajemy w zamian? inkBOOK Prime HD wyposażony jest w 6-calowy ekran o rozdzielczości 1072×1448 pikseli (300 dpi). Waży zaledwie 83 gramy (przy wymiarach 159×114×9 mm). Jego czas pracy na jednym ładowaniu ma wynosić około 3 tygodni (akumulator 2000 mAh). Sprzęt łączy się z siecią przez Wi-Fi, ale na jego pokładzie znajduje się także Bluetooth 4.0. Przy samym zakupie obowiązuje także ciekawa polityka, bo sprzęt można testować przez 21 dni. Jeżeli nie spełni naszych wymagań, może dostać za niego zwrot pieniędzy.

czytniki w promocji inkBOOK
Fot. inkBOOK Explore

Kolejnym czytnikiem w promocji, na który warto zwrócić uwagę, jest już model z wyższej półki, czyli inkBOOK Explore. Model wyceniony na 999 złotych można kupić teraz za 739 złotych (przy zakupie trzeba wpisać kod explore260). Co to urządzenie ma do zaoferowania? Tutaj dostajemy o wiele większy wyświetlacz, bo o przekątnej aż 7,8 cala (antirefelx E-Ink Carta) o rozdzielczości 1404×1872 pikseli (300 dpi). Sprzęt jest oczywiście cięższy, niż wyżej opisywany model, bo waży 242 gramy (przy wymiarach 192x140x9 mm). Sam akumulator ma taką samą pojemność i czas pracy na jednym ładowaniu (2000 mAh, około 3 tygodni).

Zobacz też: Play kupuje Virgin Mobile Polska

Promocja na inkBOOK Explore potrwa od dziś do 10 maja. Jest więc jeszcze chwila na zastanowienie się, czy interesuje nas taki zakup. Tutaj także można testować sprzęt przez trzy tygodnie. Przy zakupie dostaje się dostęp na 60 dni do katalogu Legimi lub na 30 dni do EmpikGo.

Źródło: inkBOOK

Sprawdź najnowsze wpisy