Pandemia koronawirusa trwa w najlepsze i nic nie wskazuje na to, by miała w najbliższym czasie ustąpić. Różne firmy pomagają w najróżniejsze sposoby, a tymczasem popularny komunikator WhatsApp we współpracy ze Światową Organizacją Zdrowia, stworzył… naklejki. Nawiązują one do kwarantanny i mają za zadanie promować dystans społeczny. Ciekawe, ale czy przydatne?

WhatsApp i współpraca ze Światową Organizacją Zdrowia – powstały nowe naklejki

whatsapp who naklejki

WhatsApp to obecnie najpopularniejszy komunikator internetowy na świecie, z którego korzystają ponad 2 miliardy osób. Nic więc dziwnego, że to właśnie ta aplikacja połączyła siły ze Światową Organizacją Zdrowia, bo po prostu ma największe zasięgi i tym samym może dotrzeć do naprawdę wielu osób. Owocem tej nietypowej współpracy jest aż 21 nowych naklejek, z którymi możecie się zapoznać na powyższej grafice. Każda z nich nawiązuje do kwarantanny spowodowanej pandemią koronawirusa i jak już wspomniałem, ma za zadanie promować dystans społeczny.

Zobacz także: Death Stranding na PC opóźnione – poznaliśmy nową datę premiery wyczekiwanej gry

Zestaw naklejek nazywa się „Together at Home” i jest dostępny do pobrania za darmo dla każdego użytkownika aplikacji WhatsApp. Całość waży bardzo niewiele, bo tylko 260 KB. Oczywiście nowe naklejki to nic odkrywczego, ale z pewnością wiele osób zdecyduje się na ich pobranie, bo to po prostu fajny dodatek, którym można urozmaicić konwersacje ze znajomymi czy rodziną. Pobieracie, czy to nie dla was? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PhoneArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.