ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
HBO Max

Poznaliśmy datę premiery HBO Max, nowego serwisu streamingowego

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Na rynku istnieje wiele serwisów streamingowych z filmami i serialami w ofercie, jednak cały czas powstają nowe. Od dłuższego czasu słyszymy o HBO Max, czyli nowej platformie z filmami i serialami, której datę premiery właśnie poznaliśmy. Koronawirus nie pokrzyżował planów firmy, bo serwis wystartuje bez opóźnień.

Data premiery HBO Max ujawniona

HBO MAX

HBO Max zapowiada się niezwykle ciekawie, bo na start platformy przewidziano ponad 10 tysięcy godzin materiałów wideo, więc da się ukryć, że będzie co oglądać. Dotychczasowe informacje wskazywały, że serwis zadebiutuje pod koniec maja. Doniesienia okazały się prawdziwe, bo HBO Max wystartuje w Stanach Zjednoczonych 27 maja. Cena miesięcznego abonamentu będzie wynosić 14,99 USD (ok. 62,55 zł).

Zobacz także: Wiemy, jak działa najgroźniejsze malware na Androida. Dlaczego tak ciężko je usunąć?

Niestety na chwilę obecną nie wiemy nic o dacie pojawienia się HBO Max w Polsce oraz o kwocie, jaką będzie trzeba zapłacić za miesięczny dostęp do treści. Niektóre przecieki sugerują co prawda, ze serwis wystartuje w naszym kraju w 2021 roku, ale na chwilę obecną nie można ich brać za pewnik. Biorąc jednak pod uwagę niemały sukces HBO GO w Polsce, obecność HBO Max jest u nas niemal pewna i wydaje się być tylko kwestią czasu. Osobiście mam cichą nadzieję, że platformą wejdzie do naszego kraju jeszcze do końca bieżącego roku. Jestem ogromnym fanem HBO GO i treści tam dostępnych, więc chętnie sprawdziłbym nowy serwis, który zapowiada się naprawdę obiecująco.

Źródło: The Verge

Sprawdź najnowsze wpisy