Wyczekiwana seria Mi 10 od Xiaomi zadebiutowała w połowie lutego i od razu zdobyła ogromne zainteresowanie. Nie jest tajemnicą, że premiera odbyła się w dość nieciekawym czasie z uwagi na trwającą w najlepsze pandemię koronawirusa, która zmieniła priorytety wielu ludzi. Mimo przeciwności losu dziś Xiaomi pochwaliło się dotychczasowymi wynikami sprzedaży rodziny Mi 10. Robią wrażenie!

Linia Xiaomi Mi 10 sprzedaje się naprawdę dobrze – firma ma co świętować

xiaomi mi 10 pro recenzja test

Na serię Xiaomi Mi 10 składają się naprawdę dobre smartfony, które użytkownicy od razu polubili. Dziś Lu Weibing, wiceprezes Xiaomi, pochwalił się na swoim profilu na Weibo, że rodzina Mi 10 przekroczyła już milion sprzedanych egzemplarzy w samych tylko Chinach. Statystyki z innych zakątków świata nie są jeszcze znane, ale najprawdopodobniej wyglądają równie ciekawie.

Zobacz także: [Promocje dnia] Honor 20 Lite, Huawei Mate 30 Pro, Asus X509FA i więcej w bardzo dobrych cenach!

Nie da się ukryć, że mamy do czynienia z niemałym sukcesem, bo milion sztuk sprzedanych smartfonów w czasie pandemii to naprawdę niełatwe do osiągnięcia zadanie. Oczywiście gdyby koronawirus nie był obecnie jednym z większych problemów ludzkości, to milion sprzedaży po dwóch miesiącach byłby uznawany za raczej kiepski wynik. Jestem jednak pewien, że wówczas rodzina Mi 10 trafiłaby do znacznie większej liczby odbiorców. A wy dołożyliście swoją cegiełkę do sukcesu Xiaomi, kupując któregoś z reprezentantów serii Mi 10? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.