Tak jak pisaliśmy kilka dni temu – w sierpniu zobaczymy pierwszy telefon z systemem operacyjnym Android w salonach sieci Play. Dokładnie piątego sierpnia odbędzie się konferencja prasowa HTC i Play na której zostanie zaprezentowany HTC Hero. Oczywiście nie może nas tam zabraknąć – dlatego osobiście będziemy śledzić to wydarzenie i przekazywać Wam informacje.

Dla przypomnienia, Play jest trzecią siecią wprowadzającą do swojej oferty telefon z systemem Android. Pierwszą była Era sprzedając od lutego G1, kolejną Orange, który zaprezentował w czerwcu HTC Magic, a już w środe zobaczymy bohatera w wydaniu Play. Jak widać pozostał już tylko Plus i jeden oficjalnie zaprezentowany telefon z systemem Google – Samsung Galaxy. Kiedy jego premiera w Polsce? Jeszcze nie ma oficjalnych doniesień jednak można się tego spodziewać na przełomie września i października bieżącego roku.

Informowaliśmy już wcześniej o dostępności HTC Hero w sklepie RTVEuroAGD. Wczoraj bohater w białej oraz czarnej wersji kolorystycznej zmienił swój status na dostępny („wysyłamy do 48 godzin/wysyłamy do 3 dni „). Cena urządzenia to nadal 2299zł.

Skomentuj na Największym Polskim Android Forum

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mariusz Urban

Informatyk z wykształcenia, dziennikarz z wyboru. Od zawsze wierny Androidowi.