Podczas świąt Wielkiej Nocy McDonald’s ogłosił, że wprowadzi na rynek nowy produkt 5G. Okazało się jednak, że faktycznym produktem jest specjalny smażony kurczak, w którym 5G jest używane tylko jako hasło przewodnie. Teraz KFC zdaje się stosować tę samą strategię, ponieważ zapowiedziało wprowadzenie na rynek nowego produktu technologicznego. No cóż… firma mogłaby się pokusić o nieco oryginalności. 

Produkt technologiczny KFC

Produkt technologiczny KFC

Ogłoszenie zostało dokonane na oficjalnym koncie Weibo, chińskiej stronie mikroblogowej Kentucky Fried Chicken. W ogłoszeniu gigant fast foodu podzielił się również plakatem wizerunkowym. Przedstawiał on pudełko smażonego kurczaka, które jest ikoną firmy. Chociaż różni się kolorystyką, ponieważ jest zielone. Dodatkowo dołączono do niego coś, co przypomina małą ładowarkę, albo wręcz fragment dystrybutora na stacji benzynowej. Ewentualnie dziwaczny port słuchawkowy JACK 3.5 mm. Z jednej strony chciałbym powiedzieć, że drugi raz na ten sam numer nie dam się nabrać. Jednak głupio byłoby twardo zaprzeczać w przypadku, gdyby KFC rzeczywiście chciało coś pokazać. 

Zobacz też: W Call of Duty: Warzone posypały się dziesiątki tysięcy banów

W końcu, gdyby KFC postanowiło zrobić dokładnie ten sam numer co McDonald`s, to byłoby to nieco żenujące. Pomysł owszem był oryginalny. Jednak jego powtarzanie? No cóż, sugeruje poważny brak pomysłu na siebie. Możliwe jednak, że KFC chce podejść do tematu z drugiej strony i naprawdę wyda jakiś produkt technologiczny. Nic wielkiego, chociażby powerbank, albo tani smartfon brandowany własnym logo. Po niedawnej wpadce z McDonald`s portale technologiczne podejdą w końcu do tego bardzo sceptycznie. Natomiast wtedy KFC dumnie zaprezentuje swój produkt technologiczny i uderzy w nie z drugiej strony. To oczywiście jedynie moje spekulacje. Uważam jednak, że firma zrobi jedną z tych dwóch rzeczy. I szczerze mówiąc, której drogi by nie wybrali to… no cóż… KFC, naprawdę nie stać Was na coś lepszego niż powtarzanie żartów po konkurencji?

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.