ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Orange Warsaw Festival odwołany

Orange Warsaw Festival odwołany – nie wyrzucajcie jednak swoich biletów

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Pandemia COVID-19 nie sprzyja targom czy wydarzeniom kulturalnym. Większość imprez masowych już została odwołanych. Inne czeka natomiast podobny los. I nie chodzi tu jedynie o pokazy sprzętu czy targi technologiczne. Koncerty i festiwale muzyczne również musiały się zmierzyć z nową rzeczywistością i nie były w stanie wygrać. Podobny los spotkał Orange Warsaw Festival, którego tegoroczna edycja została po prostu odwołana.

Orange Warsaw Festival odwołany

Orange Warsaw Festival odwołany

Warto tu zaznaczyć, że operator jak ognia unika takiego określenia. Twierdzi, że impreza nie jest odwołana, a jedynie jej termin uległ zmianie. Fakty są jednak takie, że nowy termin przypada na okres, w którym moglibyśmy się spodziewać kolejnej edycji imprezy, czyli na początku czerwca 2021 roku. Orange wydało następujący komunikat w tej sprawie:

W obliczu sytuacji epidemiologicznej w Polsce i na świecie i w trosce o wspólne bezpieczeństwo, a także na podstawie obowiązujących decyzji administracyjnych władz, 13 edycja festiwalu odbędzie się w nowym terminie. 2020 rok to będzie rok bez OWF, jednak bezpieczeństwo uczestników festiwalu, a także wszystkich pracowników i artystów jest najważniejsze.

Zobacz też: MediaTek będzie musiał zmierzyć się z kolejnymi konsekwencjami swojego przekrętu

Mimo że impreza została odwołana, to operator podkreśla, że niedoszli uczestnicy powinni zachować swoje bilety, gdyż te nie tracą ważności. W samym komunikacie padło następujące zdanie:

Zatrzymajcie wasze bilety – wszystkie zachowują ważność, a także gwarantują udział w przyszłorocznej edycji w najlepszej cenie.

Czyli najprawdopodobniej zakupione bilety jednak nie zachowują ważności. Są jednak sposobem na otrzymanie sporej zniżki na udział w przyszłorocznej edycji oraz gwarantem udziału. A przynajmniej tak można zrozumieć to zdanie. Pieniądze z ich zakupu mają natomiast być przeznaczone między innymi na wsparcie artystów w trakcie pandemii. Osoby, które jednak zechcą zrezygnować z blietu, będą mogły go zamienić na voucher, który umożliwi udział w imprezie lub pokazie organizowanym przez Alter Art.

Źródło: Orange

Sprawdź najnowsze wpisy