ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Cyberpunk 2077 x Steelseries

Cyberpunk 2077 x Steelseries – kiedy jedne słuchawki to za mało

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Cyberpunk 2077 x Steelseries to nazwa dla całej serii zaprezentowanych dziś słuchawek i dodatków. Jak można się domyślić, zostały one przygotowane specjalnie na premierę nowej produkcji od CD Projekt RED, czyli wyczekiwanego Cyberpunk 2077. Choć na grę trzeba będzie poczekać do września, to niektóre firmy już starają się o niej przypominać i Steelseries nie jest tutaj wyjątkiem.

Cyberpunk 2077 x Steelseries

Cyberpunk 2077 x Steelseries nie wnosi nic nowego do samych słuchawek, bo jedyne co się zmieniło, to ich wygląd. Ten oczywiście został dopasowany do samej gry i trzeba przyznać, że sprzęty prezentują się naprawdę ładnie. Zresztą Steelseries to niejedna firma, która zdecydowała się na współpracę z CD Projekt RED. W weekend mogliśmy zobaczyć, jak będzie wyglądała konsola Xbox One X od Microsoftu w „barwach” gry. Wygląda więc na to, że fani powinni być usatysfakcjonowani, a przynajmniej ci, którzy odkładali zakup konsoli i akcesoriów na samą premierę gry.

Zobacz też: Wszystko co musisz wiedzieć o Cyberpunk 2077

Steelseries przygotowało pięć różnych wersji swoich słuchawek. Dokładniej dwie wersje sprzętowe (Arctis 1) oraz trzy zestawy do ozdobienia pałąka oraz nauszników. Same słuchawki bezprzewodowe będą kompatybilne z każdą platformą, na której pojawi się produkcja (Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, PC, a nawet mobile). W zestawie znajdzie się także stylizowany mikrofon, a same wersje kolorystyczne są inspirowane grą. Będą to: Johnny Silverhand Edition i Netrunner Edition. Jeżeli chodzi o same dodatki, to pojawią się wersje: Arasaka, Kang Tao oraz Militech. Te zostały wycenione na stronie producenta na 155 złotych, ale obecnie nie ma ich na stanie. Sama cena słuchawek to 129,99 euro, czyli około 590 złotych, choć ich do Polski zamówić się nie da. Przynajmniej nie przez stronę Steelseries.

Zobacz też: Minecraft RTX – NVIDIA chwali się ray tracingiem

Cena słuchawek stworzonych na potrzeby gry nie odstrasza, ponieważ ich normalna wersja kosztuje obecnie 520 złotych. Dla fanów to może być prawdziwa gratka.

Źródło:  Steelseries

Sprawdź najnowsze wpisy