Nowy iPhone SE został zaprezentowany kilka dni temu i od razu wzbudził niemałe zainteresowanie. Jak na Apple, sprzęt został wyceniony aż niewiarygodnie dobrze, co z pewnością przełoży się na fenomenalne wyniki sprzedaży. Ekran urządzenia mierzy 4,7 cala, co w dzisiejszych czasach czyni je smartfonem kompaktowym. Jest jednak szansa, że już wkrótce Apple wypuści większego iPhone’a SE.

Nowy iPhone SE Plus może wkrótce ujrzeć światło dzienne

iphone se intrygujące cechy

Jon Prosser to popularny tipster, który słynie ze swoich „wtyków w branży”. Mężczyzna już niejednokrotnie dostarczał sprawdzone informacje o nadchodzących sprzętach Apple, więc jego najnowsze doniesienie zdecydowanie należy wziąć pod uwagę. Otóż w jednym ze swoich najnowszych tweetów Prosser wyraźnie zasugerował, że Apple pracuje nad iPhonem SE Plus. Dodał też, że już wkrótce powinien mieć o nim więcej informacji.

Zobacz także: Nowy iPhone SE ma 3 intrygujące cechy, na które prawie nikt nie zwrócił uwagi

Mimo nienagannej reputacji mężczyzny, na chwilę obecną jego doniesienia trzeba traktować tylko i wyłącznie jako plotki, które mogą, choć wcale nie muszą się sprawdzić. Trzeba jednak przyznać, że pojawienie się iPhone’a SE Plus jest mimo wszystko bardzo możliwe. Pomijając informacje od Jona Prossera, warto przypomnieć, że jakiś czas temu odkryto frazę „iPhone SE Plus” w kodzie iOS 14, a ponadto wycofano ze sprzedaży serię iPhone 8, w której skład wchodził m.in. iPhone 8 Plus. Chcielibyście zobaczyć większy wariant zaprezentowanego niedawno iPhone’a? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Twitter (@jon_prosser)

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.