Pocophone F1 był smartfontem, który narobił wokół siebie całkiem sporo szumu. Jest to w końcu urządzenie z flagowymi podzespołami w cenie średniaka. Zaskakujący więc okazał się fakt, że na kolejny smartfon marki musieliśmy czekać aż tak długo. Natomiast to, co dostaliśmy to Redmi K30 pod inną nazwą, czyli POCO X2. Mimo wszystko przecieki na temat POCO F2 już od dawna krążą po sieci. Właśnie została ujawniona prawdopodobna data premiery urządzenia. 

Przybliżona data premiery POCO F2

Osoba podpisująca się jako Xiaomishka twierdzi, że nadchodzący telefon o numerze M2004J11G został zauważony w bazie danych IMEI jako POCO F2. Biorąc pod uwagę, że odpowiada on za dość sporą liczbę przecieków, które się sprawdziły, warto wziąć jego słowa pod uwagę. Tym bardziej że inne źródło wcześniej podało, że POCO F2 to Redmi K30 Pro dedykowany rynkom światowym. Miejmy jednak nadzieję, że informacje od niego pochodzące są błędne. Stwierdził on bowiem również, że Redmi K30 Pro dla rynków międzynarodowych zostanie pozbawiony łączności 5G. Wróćmy jednak do Xiaomishkai. Ten podał także, że powstaje jeszcze jeden model spod znaku POCO. Ten ma jednak bazować na jednym z modeli z serii Redmi Note 9. Niestety, nie wiadomo, który konkretnie miał na myśli.

Zobacz też: MediaExpert zdradził, ile RAM-u ma ostatecznie nowy iPhone SE

Przekonamy się o tym jednak już niedługo. Smartfon ma bowiem zadebiutować już w przyszłym miesiącu, czyli w maju. Warto tu zaznaczyć, że mowa jest o globalnej premierze. Może to oznaczać, że seria POCO wróci także na Stary Kontynent. To jednak nie wszystko. Wtedy właśnie ma zadebiutować w Europie Mi Note 10 Lite, czyli fotograficzny średniak Xiaomi z nieco słabszą baterią obiektywów niż w wersji standardowej. Mimo to wciąż ma oferować niezwykłą jakość zdjęć, tym razem w jeszcze bardziej atrakcyjnej cenie. 

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.