ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Nowa część serii Assassin’s Creed może zostać wkrótce zapowiedziana

Autor: Marcin Nic Kategoria: Newsy

Od czasu przemierzenia pięknych terenów starożytnej Grecji, fani serii czekają na oficjalne informacje odnośnie Assassin’s Creed: Ragnarok. Nowa część opowieści o asasynach może zostać wkrótce zaprezentowana. Tak przynajmniej wynika z informacji, które pojawiły się w sieci. Kolejna odsłona tej popularnej serii jest jedną z niespodzianek szykowanych przez Ubisoft na najbliższe miesiące.

Nowa część serii Assassin’s Creed zabierze nas w erę wikingów

nowa część Assassin's Creed

Mimo braku oficjalnej zapowiedzi nowej odsłony Assassin’s Creed trzeba przyznać, że nie brakuje plotek, dających pogląd na temat kolejnej części serii. Za najnowszą z nich odpowiada jeden z informatorów branży gier wideo – Shinobi602. Za pośrednictwem Twittera odpowiedział on na pytanie dotyczące nowej odsłony serii Assassin’s Creed. Według niego produkcję zobaczymy szybciej, niż się spodziewamy. Trzeba przyznać, że daje to nadzieję fanom na rychłe zagranie w nową część cyklu. Jak widać, Ubisoft ma bardzo duże problemy z utrzymaniem w tajemnicy swoich planów, bowiem o Assassin’s Creed: Ragnarok pierwszy raz słyszeliśmy już kilka miesięcy temu. Podobnie ma się sytuacja z planami wydawniczymi firmy, o których informowaliśmy Was na początku lutego. Jak się jednak okazuje, francuski deweloper ma zmienić nazwę gry na Assassin’s Creed Valhalla. Tak przynajmniej wynika z informacji dostrzeżonych w bazie danych osiągnięć.

Zobacz też: COVID-19 zbiera kolejne żniwa – tym razem ucierpiały dyski twarde

Przypomnijmy, że według wcześniejszych doniesień nowa część serii Assassin’s Creed ma zabrać nas do czasów podbojów wikingów. Naszym bohaterem będzie postać o imieniu Jora, której płeć wybierzemy na początku rozgrywki. W porównaniu z poprzednimi odsłonami serii dostaniemy jeszcze więcej elementów RPG. Dzięki temu będziemy mogli rozwijać naszą postać na kilka różnych sposobów. Wcześniejsze przecieki zapowiadają również, że zaprezentowany w grze świat ma być o wiele większy od znanych nam z poprzednich edycji. Nowa część Assassin’s Creed pozwoli nam na odwiedzenie Europy Północnej, ale również większych miast, takich jak Londyn czy Paryż. Nie zabraknie również większej ilości bitew morskich czy oblężeń miast. Należy jednak pamiętać, że wszystkie dotychczasowe informacje na temat Assassin’s Creed: Ragnarok/Valhalla są niepotwierdzone. Miejmy nadzieję, że w najbliższych tygodniach otrzymamy w końcu zapowiedź gry od Ubisoftu.

Źródło: Gamerant

Sprawdź najnowsze wpisy