samsung galaxy a5  6757567

 

Samsung po części rozpieszcza nas możliwością wyboru najlepszego dla nas urządzenia ze swojego portfolio. Dzisiaj sporo koreańskich smartfonów konkuruje nie tylko z produktami innych firm, ale często też i między sobą. Tym samym zobaczcie kolejną propozycję z Azji, ale już nieco odmienioną od tradycyjnych modeli z serii Galaxy.

 

Do Sieci dostały się zdjęcia przedstawiające nadchodzący model Galaxy A5, który równocześnie ma otworzyć nową serię urządzeń od Samsunga. Czym będzie ona się charakteryzowała? Spójrzmy na zdjęcia:

 

samsung galaxy a5  756756 samsung galaxy a5 samsung galaxy a5 123123123 samsung galaxy a5 654654 samsung galaxy a5 53443 samsung galaxy a5 31231

 

Wszystko wskazuje na to, że obudową, która ma zostać wykonana z metalowych materiałów, a więc zapewne aluminium. Tym razem Koreańczycy powstrzymali się od użycia tworzyw sztucznych, czyli uczucie chłodu nie będzie towarzyszyć tylko na bocznych fragmentach urządzeń. Zapowiada się interesująco? W takim razie zobaczmy domniemaną specyfikację Galaxy A5:

 

  • 5-calowy wyświetlacz OLED (zapewne SAMOLED) prezentujący obraz w rozdzielczości HD (1280×720);
  • układ Snapdragon 400;
  • 16 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika;
  • aparaty 13 MPx i 5 MPx;
  • akumulator o pojemności 2330 mAh;
  • Android 4.4 KitKat z najnowszą nakładką znaną z Galaxy Note 4.

 

Tym samym widać, że nowy smartfon Samsunga będzie budżetowym modelem, ale czy cena będzie odpowiednia? Aby się tego przekonać, musimy poczekać. Jednak jak się upatrujecie na serię Galaxy A? Motto przewodnie: dobre wykonanie, podzespoły na bok przemawia do Was? Z pewnością z czasem pojawią się kolejne propozycje i już teraz mówi się też o Galaxy A3.

 

 

źródło: SamMobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.