Rodzina Galaxy S20 zadebiutowała w lutym, a wraz z nią nowa wersja Samsungowej nakładki – One UI 2.1. Wówczas firma zobowiązała się, że z czasem udostępni najnowszą aktualizację także na swoje starsze smartfony. Otrzymały ją już m.in. flagowce z serii Galaxy S10 i Galaxy Note10, a teraz przyszedł czas na wydanego stosunkowo niedawno Samsunga Galaxy Note10 Lite.

Samsung Galaxy Note10 Lite dostaje aktualizację do One UI 2.1

Samsung Galaxy Note10 Lite

Samsung Galaxy Note10 Lite to bardzo ciekawy smartfon, który został przyjęty całkiem ciepło. Urządzenie zadebiutowało z Androidem 10 wraz z nakładką One UI 2.0 na pokładzie, jednak już dziś pierwsi użytkownicy mogą się cieszyć One UI w wersji 2.1. Pierwsi, bo uaktualnienie jak zawsze jest rozprowadzane falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają je w tym samym czasie. Na chwilę obecną zaobserwowano je jedynie w Hiszpanii.

Zobacz także: Oto 32 aplikacje, które wszyscy posiadacze iPhone’ów powinni odinstalować, bo naliczają spore opłaty

Nowe oprogramowanie zostało oznaczone numerem N770FXXU2BTD4 i wprowadza wiele nowości, w których skład wchodzą m.in. nowe tryby aparatu, ulepszone emoji AR, a także funkcję Quick Share. Ponadto aktualizacja zawiera kwietniowe poprawki zabezpieczeń. Jak już wspomniałem, na chwilę obecną zaobserwowano ją jedynie w Hiszpanii, jednak w ciągu najbliższych kilku dni powinna trafić także do innych krajów, w tym do Polski. Mamy tu jakichś posiadaczy Samsunga Galaxy Note10 Lite? Dajcie znać w komentarzach, jak wam się z niego korzysta!

Źródło: XDA-Developers

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.