Nowa funkcja w MagicWatch 2

Nowa funkcja w MagicWatch 2 – Honor ulepsza swój smartwatch

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Nowa funkcja w MagicWatch 2 powinna być już dostępna dla tych, którzy dostali nową aktualizację OTA. Oczywiście ta nie pojawia się wszędzie o tej samej porze, więc część z użytkowników będzie musiała jeszcze chwilę poczekać. Jednak będzie warto, bo w inteligentnym zegarku pojawi się możliwość monitorowania poziomu saturacji we krwi.

Nowa funkcja w MagicWatch 2

Nowa funkcja w MagicWatch 2
Fot. Honor MagicWatch 2

Nowa funkcja w Magic Watch 2 z pewnością przyda się wszystkim tym, którzy aktywnie uprawiają wszelkiego rodzaju sporty. SpO2 pokazuje bowiem szacunkową ilość tlenu we krwi, czyli ile go dopływa do tkanek oraz komórek. Co ważne, jak zapewnia producent, Honor MagicWatch 2 ma być jedynym zegarkiem na rynku, który pozwala na obserwacje nasycenia krwi tlenem oraz proces adaptacyjny organizmu, kiedy trenuje się na dużych wysokościach.

Oczywiście to, że w zegarku pojawiła się nowa funkcja, nie oznacza, że można rezygnować z zaplanowanych wizyt u lekarza. Niby to rzecz jak najbardziej oczywista, ale mimo wszystko, warto o niej przypomnieć. Samo natlenienie krwi jest istotnym elementem podczas treningów i to nie tylko na dużych wysokościach. Jeżeli poziom nasycenia tlenu we krwi jest większy, tym lepszy metabolizm samego organizmu. Wyniki, które będą pokazywane przez inteligentny zegarek, mogą użytkownikowi dużo powiedzieć o jego stanie zdrowia. Jeżeli zegarek pokaże poziom nasycenia poniżej 90 procent, może to oznaczać, że wizyta u lekarza będzie koniecznością. To też sprawia, że człowiek odczuwa zmęczenie, apatię czy nawet problemy z pamięcią.

Zobacz też: Hitman GO za darmo na Androida i iOS

Nowa funkcja w MagicWatch 2 to bardzo miła niespodzianka, której chyba nikt się nie spodziewał. Szczególnie że sprzęt nie kosztuje wyjątkowo dużo. Obecnie za sprzęt trzeba zapłacić bowiem około 800 złotych. Jeżeli więc ktoś szukał konkretnego zegarka z tą właśnie funkcją, to powinien zainteresować się Honorem.

Źródło: Honor

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy