Affinity promocja

Ostatnia szansa na zakup programów graficznych Affinity o 50% taniej

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Na rynku istnieje wiele programów graficznych, choć zdecydowanym królem w branży jest firma Adobe. Nie oznacza to oczywiście, że nie ma żadnych wartych uwagi alternatyw dla ich produktów. Wręcz przeciwnie – pakiet Affinity to świetny odpowiednik dla Photoshopa, Illustratora i InDesigna. Obecnie to już ostatni dzwonek, aby nabyć te programy o 50% taniej.

Programy graficzne Affinity o 50% taniej – to już ostatni dzwonek!

Prawie darmowa Alternatywa Photoshop

Nie tak dawno temu pisałem o świetnej promocji zorganizowanej przez firmę Serif, w ramach której można nabyć programy Affinity o 50% taniej. Z racji na fakt, że przecena dobiega końca, bo trwa tylko do 20 kwietnia, pomyślałem, że warto o niej przypomnieć. Na chwilę obecną ceny oprogramowania ze wspomnianego pakietu prezentują się następująco:

Zobacz także: Najnowsza aktualizacja Samsunga Galaxy S20 Ultra psuje ekran – nie instaluj jej!

Dla przypomnienia, Affinity Photo to alternatywa dla Photoshopa, Affinity Designer dla Illustratora, a Affinity Publisher – dla InDesigna. Wszystkie programy z rodziny Affinity to w pełni zaawansowane narzędzia, które są wykorzystywane przez wielu profesjonalistów. Sam korzystam na co dzień z Affinity Photo, choć co prawda profesjonalistą nie jestem, i mówiąc całkowicie szczerze, chyba nigdy nie byłem aż tak bardzo zadowolony z zakupu żadnego innego oprogramowania.

Źródło: Serif

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy