Posiadacze Huawei P40 oraz P40 Pro mogą odbierać vouchery do Huawei Video. Przypomnijmy, że to nowa usługa VOD w Polsce, z której obecnie mogą korzystać posiadacze wyżej wymienionych modeli. Oczywiście nie tylko oni, ale wiadomo, że teraz to głównie te dwa modele będą promowane przez Huawei. Mówimy przecież o smartfonach, które dopiero co miały swoją premierę, a kurz po niej jeszcze nie opadł.

Vouchery do Huawei Video

Vouchery do Huawei Video mają wartość 149,90 złotych, co przekłada się na to, że można wypożyczyć 10 wybranych produkcji na platformie. Ważne jest tutaj to, że kupon można wykorzystać na tytuły z katalogu Rakuten TV (m.in. „Bliźniak” czy „Rocketman”), a sama promocja trwa do 15 lipca tego roku. Sam voucher także ma swoją ważność, a w tym przypadku na skorzystanie z niego będzie aż 60 dni. To spokojnie powinno wystarczyć na to, aby obejrzeć te 10 produkcji. Żeby odebrać kupony, trzeba jednak mieć zarejestrowane konto Huawei ID.

Vouchery do Huawei Video
Fot. Huawei

Kolejnym krokiem będzie odpalenie samego Huawei Video i kliknięcie baneru promocyjnego, który ma znajdować się na głównej stronie. Potem tylko odbiera się kupony (łącznie 10, każdy o wartości 14,90 złotych) i to właściwie tyle, co trzeba zrobić. Vouchery będą znajdowały się w zakładce „Moje konto”, gdzie będzie można je aktywować, a następnie przejść do wyboru odpowiedniej produkcji. Sama usługa od Huawei nie jest jeszcze tak popularna, jak konkurencyjne VOD, ale trzeba pamiętać, że dopiero co zadebiutowała na naszym rynku.

Zobacz też: Huawei P40 nagrodzony za swój aparat

Korzystać z Huawei Video mogą nie tylko posiadacze Huawei P40 czy P40 Pro, ale także ci użytkownicy, których smartfony zaktualizowane zostały do EMUI 8.0 lub wyższej wersji. Taka usługa to ciekawa alternatywa na rynku VOD, a szczególnie wtedy, kiedy będzie się miało vouchery uprawniające do darmowego obejrzenia kilku produkcji.

Źródło: Huawei informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.