Allegro ogłosiło właśnie kolejny miesiąc darmowych dostaw w ramach Allegro Smart. Zamawiając towary z popularnej platformy sprzedażowej, nie musimy zatem płacić za wysyłkę. Aktywacja darmowych dostaw jest bardzo prosta, a w niektórych przypadkach odbędzie się automatycznie.

Miesiąc darmowych dostaw na Allegro – jak skorzystać?

Użytkownicy Allegro mogą aktywować miesiąc darmowych dostaw w ramach Allegro Smart do 18 maja. Przed akcją promocyjną, aby korzystać z Allegro Smart, trzeba było wykupić pakiet. Teraz jednak wszyscy użytkownicy Allegro mogą bezpłatnie aktywować darmowe dostawy.

allegro miesiąc darmowych dostaw

Jak skorzystać z akcji? Jeśli już wcześniej aktywowaliśmy bezpłatne dostawy Allegro Smart (akcja promocyjna trwa od marca), w zasadzie nic nie musimy robić. Allegro automatycznie przedłuży nam możliwość zamawiania produktów, nie płacąc za dostawę. Co natomiast powinniśmy zrobić, jeśli dopiero teraz dowiedzieliśmy się o możliwości bezpłatnej aktywacji Allegro Smart i chcemy z niej skorzystać? Wystarczy kliknąć przypięty link znajdujący się na żółtym pasku w górnej części strony głównej Allegro i postępować zgodnie z instrukcjami. Bardziej szczegółowo opisaliśmy cały proces w pierwszym tekście o darmowych dostawach Allegro Smart.

Czytaj także: BLIK może rozszerzyć działalność na cały świat – wszystko dzięki MasterCard

Kiedy aktywujemy już Allegro Smart, zyskamy możliwość zamawiania produktów z Allegro bez płacenia za wysyłkę. Warunki są takie, że oferta musi być oznaczona logotypem Smart lub Smart z kurierem. Zamawiając towary za min. 40 zł od jednego sprzedawcy, otrzymamy możliwość bezpłatnej dostawy do punktów odbioru, takich jak np. paczkomaty InPost. Gdy wartość naszych zakupów wyniesie min. 100 zł, darmowa będzie także dostawa kurierem.

źródło: Allegro

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.