Kółka do Maca Pro

Kółka do Maca Pro za 3,5 tysiąca złotych to dopiero początek

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Kółka do Maca Pro za 3,5 tysiąca złotych to największy żart, jak dziś usłyszycie. A jeżeli jeszcze się nie śmiejecie, to warto zobaczyć, ile kosztuje zestaw nóżek od Apple. Chciałoby się myśleć, że to pomyłka i błąd na stronie, ale coś czujemy, że to prawda. I niestety to chyba dopiero początek tego, co ma zamiar wcisnąć Apple swoim klientom.

Kółka do Maca Pro za 3,5 tysiąca

Kółka do Maca Pro
Fot. Kółka do Maca Pro

Przyznaję, że nie wierzyłem, kiedy zobaczył na stronie Apple informacje o tym, że zwykłe kółka ze stali nierdzewnej oraz gumy kosztują więcej, niż ich nowy iPhone SE. Za zestaw czterech kółek, które przyczepia się do komputera, żeby ten był mobilny, firma życzy sobie 3 499 złotych. Tak, to trzeba powiedzieć jeszcze raz. Kółka do Maca Pro za 3,5 tysiąca złotych to coś, co naprawdę pojawiło się w sprzedaży. Apple jednak na tym nie poprzestało, bo w ofercie znalazł się także zestaw nóżek do tego samego sprzętu. Tutaj jest trochę taniej, bo za zestaw nóżek do Maca Pro trzeba zapłacić jedyne 1 499 złotych.

Zapewne wszyscy pamiętają „aferę”, która zrobiła się wokół Apple, kiedy to wypuściło do sprzedaży podstawkę do Maca. Ta kosztowała i dalej kosztuje prawie 5 tysięcy złotych. Śmiano się wtedy, że już drożej nie da się wycenić produktów, ale jak widać, wszyscy byli w błędzie. I to już przestaje być śmieszne, bo naprawdę trudno uwierzyć w to, że za zestaw czterech kółek czy nóżek ze stali nierdzewnej, trzeba zapłacić kilka tysięcy złotych. Kupując oba zestawy, będziemy biedniejsi o prawie 5 tysięcy złotych. W tej cenie można mieć najnowszego iPhone’a.

Nóżki do Maca Pro
Fot. Zestaw nóżek do Maca Pro

Zobacz też: Dlaczego warto mieć Apple Watch?

Chciałoby się wierzyć w to, że Apple się opamięta. Ja jednak w to nie wierzę. Zapewne znajdą się zapaleńcy, którzy kupią ten produkt i każdy kolejny od producenta. Niezależnie od tego, ile trzeba będzie za niego zapłacić. I trudno mi w to uwierzyć.

Źródło: Apple

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy