Kółka do Maca Pro

Kółka do Maca Pro za 3,5 tysiąca złotych to dopiero początek

Newsy

Kółka do Maca Pro za 3,5 tysiąca złotych to największy żart, jak dziś usłyszycie. A jeżeli jeszcze się nie śmiejecie, to warto zobaczyć, ile kosztuje zestaw nóżek od Apple. Chciałoby się myśleć, że to pomyłka i błąd na stronie, ale coś czujemy, że to prawda. I niestety to chyba dopiero początek tego, co ma zamiar wcisnąć Apple swoim klientom.

Kółka do Maca Pro za 3,5 tysiąca

Kółka do Maca Pro
Fot. Kółka do Maca Pro

Przyznaję, że nie wierzyłem, kiedy zobaczył na stronie Apple informacje o tym, że zwykłe kółka ze stali nierdzewnej oraz gumy kosztują więcej, niż ich nowy iPhone SE. Za zestaw czterech kółek, które przyczepia się do komputera, żeby ten był mobilny, firma życzy sobie 3 499 złotych. Tak, to trzeba powiedzieć jeszcze raz. Kółka do Maca Pro za 3,5 tysiąca złotych to coś, co naprawdę pojawiło się w sprzedaży. Apple jednak na tym nie poprzestało, bo w ofercie znalazł się także zestaw nóżek do tego samego sprzętu. Tutaj jest trochę taniej, bo za zestaw nóżek do Maca Pro trzeba zapłacić jedyne 1 499 złotych.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zapewne wszyscy pamiętają „aferę”, która zrobiła się wokół Apple, kiedy to wypuściło do sprzedaży podstawkę do Maca. Ta kosztowała i dalej kosztuje prawie 5 tysięcy złotych. Śmiano się wtedy, że już drożej nie da się wycenić produktów, ale jak widać, wszyscy byli w błędzie. I to już przestaje być śmieszne, bo naprawdę trudno uwierzyć w to, że za zestaw czterech kółek czy nóżek ze stali nierdzewnej, trzeba zapłacić kilka tysięcy złotych. Kupując oba zestawy, będziemy biedniejsi o prawie 5 tysięcy złotych. W tej cenie można mieć najnowszego iPhone’a.

Nóżki do Maca Pro
Fot. Zestaw nóżek do Maca Pro

Zobacz też: Dlaczego warto mieć Apple Watch?

Chciałoby się wierzyć w to, że Apple się opamięta. Ja jednak w to nie wierzę. Zapewne znajdą się zapaleńcy, którzy kupią ten produkt i każdy kolejny od producenta. Niezależnie od tego, ile trzeba będzie za niego zapłacić. I trudno mi w to uwierzyć.

Źródło: Apple


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x