Oppo wspiera świetlice

Oppo wspiera świetlice – podopieczni dostaną smartfony

Newsy

Oppo wspiera świetlice środowiskowe, co w tym przypadku oznacza, że podopieczni dostaną smartfony od producenta. To jednak nie wszystko, co znalazło się w paczkach pomocowych, bo w akcji wziął udział także Plus. Dzięki temu, oprócz samych urządzeń, podopieczni Fundacji Polki Mogą Wszystko, będą mogli korzystać z Internetu.

Oppo wspiera świetlice

Oppo wspiera świetlice
Fot. Oppo

Sytuacja w kraju nie należy do najciekawszych, a wiele placówek ma teraz utrudnione działanie. Świetlice środowiskowe także. Na szczęście są fundacje, które potrafią zadbać o to, by choć trochę umilić przebywającym tam dzieciom czas. Oppo wspiera świetlice razem z Plusem, co przełożyło się na to, że blisko 190 osób z 24 placówek, dostanie specjalną paczkę. Smartfony od Oppo i karty z pakietami bezpłatnych rozmów, SMS-ów oraz Internetu to coś, co zdecydowanie ma szansę na umilenie tego trudnego czasu. O tym, że obecnie nie jest łatwo pracować i pomagać, wypowiedziała się Dyrektor Fundacji Polki Mogą Wszystko:

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Opiekunowie są w stałym kontakcie ze swoimi podopiecznymi służąc im pomocą w nauce, organizując zajęcia rozwojowe i rekreacyjne, ale niejednokrotnie po prostu oferując swój czas i możliwość rozmowy. Trwająca kwarantanna bardzo to utrudniła, dlatego pomoc którą udało nam się zorganizować przy wsparciu partnerów i mediów, jest niezmiernie ważna – powiedziała Joanna Luberadzka-Gruca, Dyrektor Fundacji Polki Mogą Wszystko

Zobacz też: Oppo Ace2 oficjalnie zaprezentowany

Dobrze, że tego typu akcje się teraz dzieją, bo pokazują, że w dobie kryzysu, nie zapomina się o potrzebujących. A w świetlicach środowiskowych takich osób niestety nie brakuje. To placówki, gdzie wspiera się osoby w wyjątkowo trudnej sytuacji materialnej oraz społecznej. Wysłane tam smartfony będą użyczane podopiecznym przez wychowawców tak, by można z nich było bezpiecznie korzystać. Oby więcej takich inicjatyw się pojawiało i to nie tylko w trudnych czasach.

Źródło: Oppo informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x