ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
smartfon 5G od McDonald`s

Smartfon 5G McDonald`s okazał się…. kurczakiem

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

McDonalds`s kilka dni temu zapowiedział produkt 5G. Wiele osób spodziewało się, że firma wyda swój własny smartfon. Inni spodziewali się urządzenia z nieco innego segmentu rynku, jednak wciąż z obsługą sieci najnowszej generacji. Sam z resztą należałem do tej grupy. Okazało się, że nikt nie miał racji. No cóż, któż mógłby się spodziewać, że najbardziej rozpoznawalna firma gastronomiczna na świecie zapowiadając nowy produkt, przygotuje… jedzenie? 

Smartfon Kurczak 5G od McDonald`s

smartfon 5G od McDonald`s

A dokładniej kurczaka. Nie czuję się jak skończony idiota, tylko dlatego, że McDonald`s sugerował produkt 5G, natomiast kurczak nie obsługuje sieci najnowszej generacji. Jednak po kolei. Na początku tego tygodnia Bartosz pisał o dość dziwnej sprawie. Otóż na podstawie zapowiedzi sieci fast foodów można było wysnuć wniosek, że ma zamiar ona wyprodukować inteligentny produkt 5G i wprowadzić go dziś, czyli 15 kwietnia, na rynek. Firma wydała różne zdjęcia plakatów teaser, które przedstawiały urządzenie z cienkimi ramkami, ale wszystkie te okazały się zwykłym żartem. Dostaliśmy kurczaka. Ani nie jest on 5G, ani inteligentny. Możliwe, że za życia był dość bystry, jak na kurczaka oczywiście, jednak teraz to tylko kawałek mięsa w chrupiącej panierce. 

Zobacz też: OnePlus 8 Pro – test wytrzymałości. Czy ten rewelacyjny smartfon przetrwał tortury?

Samo danie będzie dostępne jedynie w Chinach. Przepis na nie został oparty na wykorzystanie specjalnych sosów i przypraw, zgodnie z oficjalnymi notatkami. Chociaż McDonald’s nie wprowadził na rynek produktu 5G, to jednak była to zabawna kampania. Zresztą zabawna… daliśmy się nabrać i sami dołożyliśmy oliwy do ognia. McDonald`s nawet nie wspomniał o smartfonie, a cały internet huczał od plotek na temat telefonu z jego logo na obudowie. Przecież ta firma nawet nie opiera się na technologii ani nie jest z nią związana. Mimo to szczyciła się wprowadzeniem na rynek inteligentnego produktu 5G bez wcześniejszej zapowiedzi współpracy z jakąkolwiek firmą elektroniczną i większość w to uwierzyła. Istny marketingowy geniusz.

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najnowsze wpisy