OnePlus 8 Pro

OnePlus 8 Pro – test wytrzymałości. Czy ten rewelacyjny smartfon przetrwał tortury?

Michał Derej Michał Derej Newsy

OnePlus 8 Pro to najnowsza propozycja od popularnego chińskiego giganta, który kilka lat temu postanowił konkurować z najlepszymi. Jak widać, plan ten się udał, jednak wraz z każdą nową odsłoną smartfonów z tej serii rośnie również ich cena – w tym momencie wynosi już ona ponad 4000 złotych. Czy zatem urządzenie, za tak wielką sumę pieniędzy jest przynajmniej wytrzymałe?

OnePlus 8 Pro – test wytrzymałości

OnePlus 8 Pro to smartfon, który pochwalić może się rewelacyjnym, 10-bitowym wyświetlaczem, który pozwala na odwzorowanie aż 1,07 miliarda kolorów (a nie biliona, jak piszą niektóre portale, to dwie różne liczby). Zack z kanału JerryRigEverything postanowił sprawdzić jego wytrzymałość. Okazuje się, że urządzenie, które wykonane zostało z metalu, wypadło naprawdę dobrze – ekran i obudowę ciężko zarysować podczas codziennych czynności. OnePlus 8 Pro bez większych problemów poradził sobie również z tzw. bend testem, który sprawdza, czy smartfony zostały dobrze skonstruowane. W tym przypadku skończyło się jedynie na lekkim wygięciu obudowy, które po chwili zniknęło, więc egzamin został zaliczony.

Zobacz też: Infolinia dla seniorów od Allegro

Podsumujmy: OnePlus 8 Pro to urządzenie, które w teście wytrzymałości wypadło dobrze. Jego użytkownicy nie powinni zatem martwić się o możliwość wygięcia smartfona czy zarysowania go kluczami. Jeśli chcielibyście poznać pełne wyniki testu wytrzymałości, to obejrzyjcie film, do którego odnośnik znajdziecie powyżej – jest bardzo ciekawy. Miłego seansu!

Źródło: JerryRigEverything

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy