OnePlus 8 Pro to najnowsza propozycja od popularnego chińskiego giganta, który kilka lat temu postanowił konkurować z najlepszymi. Jak widać, plan ten się udał, jednak wraz z każdą nową odsłoną smartfonów z tej serii rośnie również ich cena – w tym momencie wynosi już ona ponad 4000 złotych. Czy zatem urządzenie, za tak wielką sumę pieniędzy jest przynajmniej wytrzymałe?

OnePlus 8 Pro – test wytrzymałości

OnePlus 8 Pro to smartfon, który pochwalić może się rewelacyjnym, 10-bitowym wyświetlaczem, który pozwala na odwzorowanie aż 1,07 miliarda kolorów (a nie biliona, jak piszą niektóre portale, to dwie różne liczby). Zack z kanału JerryRigEverything postanowił sprawdzić jego wytrzymałość. Okazuje się, że urządzenie, które wykonane zostało z metalu, wypadło naprawdę dobrze – ekran i obudowę ciężko zarysować podczas codziennych czynności. OnePlus 8 Pro bez większych problemów poradził sobie również z tzw. bend testem, który sprawdza, czy smartfony zostały dobrze skonstruowane. W tym przypadku skończyło się jedynie na lekkim wygięciu obudowy, które po chwili zniknęło, więc egzamin został zaliczony.

Zobacz też: Infolinia dla seniorów od Allegro

Podsumujmy: OnePlus 8 Pro to urządzenie, które w teście wytrzymałości wypadło dobrze. Jego użytkownicy nie powinni zatem martwić się o możliwość wygięcia smartfona czy zarysowania go kluczami. Jeśli chcielibyście poznać pełne wyniki testu wytrzymałości, to obejrzyjcie film, do którego odnośnik znajdziecie powyżej – jest bardzo ciekawy. Miłego seansu!

Źródło: JerryRigEverything

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.