Rodzina Galaxy Note10 została zaprezentowana w zeszłym roku. Mimo że smartfony te mają już kilka miesięcy na karku, nie oznacza to oczywiście, że nie warto ich brać pod uwagę. Wręcz przeciwnie, a zwłaszcza teraz, bo zarówno Galaxy Note10 jak i Galaxy Note10+ zostały objęte promocją Samsung Odkup. Można zyskać gratisowe 400 zł, co bez dwóch zdań jest bardzo przyjemnym bonusem.

Samsung Galaxy Note10 i Note10+ w promocji Odkup

galaxy note10 plus samsung odkup

Jeśli zastanawialiście się nad zakupem Galaxy Note10 lub Galaxy Note10+, to teraz jest świetny moment, by spełnić swoją zachciankę lub jak kto woli, potrzebę. Otóż oba wymienione smartfony zostały objęte promocją Samsung Odkup, co oznacza, że po ich zakupie i odsprzedaniu starego urządzenia, wszyscy zainteresowani otrzymają od koreańskiej firmy dodatkowe 400 zł do jego wyceny.

Zobacz także: Galaxy Watch Active2 w promocji – Samsung zwraca część kosztów na konto za zakup wymienionego smartwatcha

Trzeba zaznaczyć, że oferta jest ograniczona czasowo i trwa tylko do 26 kwietnia lub do wyczerpania puli przeznaczonej na vouchery. Oczywiście na bonus w postaci 400 złotych załapią się tylko osoby, które kupią Galaxy Note10 lub Galaxy Note10+ do wymienionej daty i jedynie u autoryzowanych sprzedawców marki Samsung, w których skład wchodzą m.in. popularne elektromarkety takie jak RTV EURO AGD, Media Expert czy Media Markt. Regulamin i zasady promocji są dostępne na stronie Samsunga. Zamierzacie skorzystać z okazji? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.