Samsung Galaxy Watch Active2 w promocji to ciekawa oferta dla tych, którzy poszukują dla siebie inteligentnego zegarka. Producent postanowił, że zwróci na konto część pieniędzy, jeżeli smartwatcha kupi się w określonym miejscu oraz przedziale czasowym. Co dokładnie trzeba zrobić?

Galaxy Watch Active2 w promocji

Galaxy Watch Active2
Fot. Galaxy Watch Active2

Możliwość kupienia Galaxy Watch Active2 w promocji jest oczywiście ograniczona czasowo. Akcja ma obowiązywać od dziś (14.04) do 10.05 (lub do wyczerpania puli przeznaczonej na zwroty). Zakupu trzeba będzie dokonać u partnerów handlowych Samsunga, których lista znajduje się na stronie promocyjnej tej akcji. Kolejnym krokiem będzie wypełnienie specjalnego formularza na stronie (potrzeba do tego konta Samsung Members) w ciągu 7 dni od daty dokonania zakupu. Po potwierdzeniu ze strony producenta potem tylko trzeba oczekiwać na zwrot. Ile on będzie wynosił?

Zwrot za zakup modelu Samsung Galaxy Watch Active2 ze stali nierdzewnej ma wynosić 300 złotych, a z aluminium 250 złotych. Promocja obowiązuje na model w rozmiarach 44 oraz 40 mm, więc każdy powinien znaleźć smartwatcha dopasowanego do swojej ręki. Warto rozważyć wzięcie udziału w promocji Samsunga, bo model Watch Active2 to ciekawe odświeżenie serii. Szczególnie spodobać się może tym, którzy oczekują od zegarka minimalistycznego, ale nowoczesnego wyglądu.

Zobacz też: Allegro uruchomiło infolinię dla seniorów

Do tego dochodzi jeszcze oczywiście bardzo wiele funkcji, które posiada smartwatch. Wśród nich monitorowanie aktywności fizycznej, a wbudowany GPS pozwoli na dokładne śledzenie tras treningów. Zegarek pozwala także na odbieranie połączeń przychodzących czy odczytywanie wiadomości.

Źródło: Samsung informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.