Razer Pikachu True Wireless Earbuds

Razer ma coś dla fanów Pokemonów i dobrego brzmienia

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Razer przygotował coś dla każdego fana Pokemonów, który lubi gadżety związane z marką. Mowa tu o dousznych słuchawkach bezprzewodowych Pikachu True Wireless Earbuds. Te to tak naprawdę przemalowane na żółto Hammerhead True Wireless Earbuds. Ich wygląd raczej nie robi większego wrażenia. Przynajmniej u kogoś, kto nigdy nie był fanem elektrycznego gryzonia. Jednak ich futerał to już zupełnie inna para kaloszy.

Razer Pikachu True Wireless Earbuds

 Pikachu True Wireless Earbuds

Ten wygląda jak PokéBall. Został nawet wyposażony w podświetlany przycisk z przodu, który wskazuje poziom naładowania baterii. Przezorny producent wyposażył go w pasek na nadgarstek. Na wypadek, gdyby zbyt podekscytowany właściciel słuchawek chciał udawać, że łapie pokemony i przypadkiem rzuciłby nimi w ścianę, albo co gorsza, zraniłby jakieś zwierzę. Słuchawki te zostały wyposażone w 13 mm przetwornik. Dodatkowo spełniają normę wodoodporność IPX4. Jeśli zaś chodzi o łączność, to obsługują one protokół Bluetooth 5.0. Podstawowe słuchawki były wyposażone w podpowiedzi głosowe co do wykonywanych czynności. Tutaj zostaną one zastąpione głosem Pikachu. No cóż, mała rzecz, a utrudni obsługę. Za to część fanów może być zadowolona. 

Zobacz też: Premiera Oppo Ace2 – oto flagowiec w świetnej cenie, któremu niemal niczego nie brakuje

Słuchawki same w sobie mogą działać około 3 godzin na pojedynczym ładowaniu. Co ciekawe jest to o około godziny krócej niż w wersji podstawowej. Widocznie elektryczna mysz w środku jest łakoma na energię. Za to PokéBall jest w stanie zapewnić dodatkowe 12 godzin słuchania muzyki. Albo niepokojących dźwięków instrukcji głosowych. Mimo że jestem sporym fanem serii gier, o czym świadczy fakt, że 3DS pokazuje łącznie nawet nie setki, a tysiące godzin zabawy, to jednak raczej wolałbym bardziej… klasyczne słuchawki. Z drugiej strony nigdy fanem figurek czy gadżetów nawiązujących do innych serii nie byłem. Możliwe więc, że ludzie oszaleją na punkcie tych słuchawek i z przyjemnością wydadzą na nie równowartość 120 USD.

Źródło: Engadget

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy