Huawei P40 Lite zadebiutował stosunkowo niedawno. Nie da się ukryć, że w swojej cenie to naprawdę dobry smartfon, którego największą wadą będzie dla wielu brak aplikacji i usług Google. Na szczęście jednak można je łatwo zainstalować, co zresztą opisaliśmy dokładnie w naszym poradniku. Ostatnio w ręce popularnego YouTubera wpadł wspomniany model P40 Lite, który został rozebrany, by sprawdzić, czy da się go łatwo naprawić.

Rozbiórka Huawei P40 Lite na wideo

YouTuber PBKreviews nagrał rozbiórkę Huaweia P40 Lite. Nie da się ukryć, że cały proces przebiegł niezwykle sprawnie, co zresztą możecie zobaczyć sami w powyższym materiale wideo. Zdjęcie tylnego panelu nie sprawia żadnego problemu – wystarczy jedynie użyć czegoś do podważania po ogrzaniu elementu. Przechodząc dalej, niemal wszystkie kabelki w urządzeniu da się łatwo rozłączyć, a wyciągnięcie akumulatora sprowadza się do pociągnięcia za odpowiednią taśmę.

Zobacz także: Call of Duty: Warzone jest ogromnym hitem – miesiąc wystarczył, by przekroczyć ważny kamień milowy

Odłączenie wyświetlacza także nie sprawia żadnego problemu. Można tego dokonać w taki sam sposób, jak w przypadku tylnego panelu. Nie da się ukryć, że naprawa Huaweia P40 Lite jest bardzo łatwa, choć trzeba szczególnie uważać z ekranem, którego uszkodzić nie trudno. Dla wprawnego serwisanta cały proces to jednak bułka z masłem, a dla nas, klientów – świetna wiadomość. Mamy tu jakichś posiadaczy tytułowego smartfona? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.