ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
allegro infolinia dla seniorów

Allegro uruchomiło infolinię dla seniorów

Autor: Arkadiusz Stec Kategoria: Newsy

Zakupy na najpopularniejszym serwisie aukcyjnym w naszym kraju nie są trudne. A może tak nam się tylko wydaje, ponieważ robimy tam zakupy od wielu lat. Jednak osoby, które dopiero zaczynają przygodę z Allegro, często czują się zagubione. Proces zamówienia jest dla nich często nieintuicyjny. Do tego dochodzą problemy z wykonaniem płatności, maile z informacjami od Allegro oraz sprzedawcy. Wbrew pozorom może to przytłoczyć – szczególnie seniorów. Skoro mamy zostać w domach, coraz więcej osób starszych próbuje kupić coś online. Wcześniej, czy później trafiają na największy portal aukcyjny w Polsce i czują się zagubieni.

Allegro zdaje sobie z tego sprawę i otwiera infolinię dla seniorów

allegro infolinia dla seniorów

Do 30 czerwca konsultanci Allegro będą wspierali seniorów podczas zakupów. Każda osoba starsza może już zadzwonić na specjalnie przygotowaną infolinię, aby uzyskać niezbędną pomoc w dokonaniu zakupów. Co prawda proces jest maksymalnie uproszczony, ale zawsze istnieje szansa, że senior utknie w jakimś momencie i nie będzie wiedział, co zrobić dalej. Być może spróbuje ponowić płatność, zrezygnować z zamówienia, bądź nieświadomie wybierze inną metodę wysyłki, niż planował. Tu wkroczy pracownik Allegro i pomoże rozwiązać problem. Trudne może się okazać także samo założenie konta. Po wybraniu odpowiedniego numeru telefonu senior uzyska wszelkie potrzebne informacje, aby przejść przez ten proces krok po kroku.

Zobacz także: Maseczki i żele do dezynfekcji wracają na OLX i Allegro

Infolinia Allegro dla seniorów jest czynna codziennie w godzinach od 8:00 do 20:00 (także w weekendy). Jeżeli znacie jakieś osoby starsze, które planują rozpocząć swoją przygodę z zakupami w tym serwisie, to przekażcie im numer 616 271 777. To właśnie pod nim uzyskają niezbędną pomoc. Konsultanci zostali odpowiednio przeszkoleni. Dysponują więc sporym zasobem cierpliwości, która uwierzcie mi – jest niesamowicie potrzebna w takich przypadkach.

Źródło: Allegro, Media2

Sprawdź najnowsze wpisy