htc-eye-camera

Selfie – zdjęcia autoportetowe, najczęściej wykonywane własnym smarfonem. Chyba nie ma na świecie,  człowieka, który by o nich nie słyszał. Mało tego, coraz więcej osób je uwielbia! Zrozumiały jest zatem wysiłek firm, które za wszelką cenę chcą stworzyć telefony idealne do robienia autoportretów.

 

HTC rozesłało zaproszenia na konferencję „Double Exposure”, która odbędzie się 8 października w Nowym Yorku. Wydarzenie owiane jest aurą tajemniczości, ale spodziewamy się zobaczyć tam kilka ciekawych nowości. Możliwe, że będzie to nawet nowy tablet z rodziny Nexus.

 

Skupmy się jednak na urządzeniu nawiązującym do wstępniaka. Nie tak dawno temu, można było usłyszeć, że HTC jest gotowe do opublikowania nowego „Selfie phone’a” HTC Eye. Biorąc pod uwagę, że był on już rzekomo testowany przez przedstawicieli AT&T, a plotki głoszą, że urządzenie będzie wydane w czwartym kwartale tego roku wspomniana konferencja wydaje się świetną okazją do jego prezentacji.

 

Należy pamiętać, że poprzedni flagowiec od HTC posiadał już całkiem niezły 5 megapixelowy przedni aparat, który dobrze sprawuje się przy robieniu selfie. Bardzo ciekawe jest co więcej w tym temacie może pokazać HTC Eye.

 

Jednak to tylko domysły, aby przekonać się czy na konferencji Double Exposure HTC pokaże Eye’a musimy uzbroić się w cierpliwość i po prostu poczekać do 8 października.

 

źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Wojciech Biłan