Lenovo Legion

Lenovo wkrótce pokaże smartfon dla graczy z najszybszym na świecie ładowaniem 90 W

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Lenovo to bardzo popularna firma, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Niemniej jednak producent nie wydał w tym roku jeszcze żadnego smartfona, choć wkrótce ma się to zmienić. Wygląda na to, że już niedługo światło dzienne ujrzy Lenovo Legion – smartfon dla graczy z najszybszym na świecie ładowaniem.

Lenovo Legion z szybkim ładowaniem 90 W (!!!)

Lenovo Legion szybkie ładowanie 90 W

Lenovo Legion będzie smartfonem dla graczy z najwyższej półki, którego napędzi Snapdragon 865 od Qualcomma. Pozostałe elementy specyfikacji nie będą odstawać od procesora, jednak szczególną uwagę warto poświęcić baterii. Dziś Lenovo pochwaliło się, że ich nadchodzący flagowiec zostanie wyposażony w akumulator z funkcją szybkiego ładowania 90 W, co będzie absolutnym rekordem, jeśli chodzi o prędkość. Co prawda Xiaomi chwaliło się już szybkim ładowanie o mocy 100 W, jednak go nie wykorzystuje (oto dlaczego), więc się nie liczy.

Zobacz także: [Promocje dnia] Smartfony Huawei P30 Pro i Motorola Moto G8 Power, słuchawki bezprzewodowe Philips Upbeat TAUT102BK/00 i więcej w bardzo dobrych cenach!

Na chwilę obecną szybkie ładowanie 65 W od Oppo jest najszybsze na świecie, jednak już wkrótce Lenovo wskoczy na pierwsze miejsce. Naładowanie do pełna baterii o pojemności 4000 mAh przy technologii szybkiego ładowania 65 W zajmuje około pół godziny. W przypadku 95 W czas ten powinien się zmniejszyć do niecałych 20 minut, co na chwilę obecną jest wręcz niewyobrażalnym wynikiem. Wygląda na to, że przyszłość nadejdzie szybciej, niż się spodziewamy – i dobrze! Oby tylko wszystko poszło zgodnie z planem Lenovo, bo wdrożenie tak zaawansowanej funkcji to z pewnością nie najłatwiejsze zadanie.

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy