Galaxy A70s w Geekbench

Aktualizacja do Androida 10 dla Galaxy A70 wstrzymana, bo „uceglała” smartfony

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

W ostatnim czasie Samsung bardzo pozytywnie zaskakuje, bo wydaje aktualizacje do Androida 10 w bardzo szybkim tempie. Pod koniec lutego firma wypuściła wyczekiwane uaktualnienie dla właścicieli Galaxy A70, jednak dopiero teraz okazało się, że u sporej części osób jego instalacja spowodowała niemałe problemy. Z tego też powodu rozprowadzanie Androida 10 dla wspomnianego smartfona zostało wstrzymane. Nie da się ukryć, że było to konieczne, więc nie ma powodu, by się złościć.

Aktualizacja do Androida 10 dla Galaxy A70 wstrzymana

Samsung Galaxy A70

Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie wadliwe aktualizacje to prawdziwa plaga. Dobitnie przekonali się o tym m.in. użytkownicy Xiaomi Mi A3, którzy spotkali się z aż trzykrotnym wycofaniem aktualizacji do Androida 10, a teraz także właściciele Galaxy A70. Samsung zdecydował się wstrzymać rozprowadzanie nowej wersji oprogramowania, bowiem „ucegliła” ona smartfony niektórych użytkowników, przez co stały się bezużytecznym przyciskiem do papieru.

Zobacz także: Stacje bazowe 5G w Holandii próbowano zniszczyć – ruch anty-5G przybiera na sile

Na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy aktualizacja do Androida 10 dla Galaxy A70 znów znajdzie się w obiegu. Najpierw oczywiście Samsung musi ją dopracować, ale na chwilę obecną ciężko powiedzieć, ile to potrwa. Nie jest jasne, jak bardzo rozpowszechniony jest problem „uceglania” smartfonów, lecz najwięcej doniesień o wadliwej aktualizacji pochodzi od mieszkańców Holandii. A czy ktoś z was miał jakieś nieprzyjemności z opisywanym uaktualnieniem? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: SamMobile

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy