ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
życzenia play

Play dziękuje swoim pracownikom, składa życzenia klientom i zwraca się z ważnym apelem

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Prezes zarządu Play, Jean Marc Harion napisał list, który drogą mailową został dostarczony do klientów operatora. W wiadomości od prezesa Play są życzenia świąteczne, ale także podziękowania dla pracowników i przypomnienie zasad funkcjonowania placówek sieci podczas epidemii.

Świąteczne życzenia od Play z ważnym apelem

Na wstępie listu Jean Marc Harion przypomniał, jak duży wpływ na życie wszystkich ludzi wywarł koronawirus. Prezes zarządu Play zapewnił, że operator jest świadomy odpowiedzialnego zadania, jakie powinien realizować. Chodzi o zapewnienie możliwości bezpiecznego kontaktu z rodziną i znajomymi. Niby oczywiste, ale pamiętajmy, że w ostatnim czasie pojawiły się doniesienia o możliwych przeciążeniach sieci telekomunikacyjnych.

życzenia play

Prezes Play przypomniał o inicjatywach operatora, które nieco umilają przedłużający się pobyt w domu. Chodzi o specjalne oferty Play Now czy ułatwiony dostęp do nauki online. W liście wspomniano również o udogodnieniach dla seniorów obowiązujących w Play. Osoby starsze mają wydłużoną ważność konta. Operator zachęcił wszystkich do korzystania ze swojej strony internetowej, aplikacji Play24 oraz telefonicznej obsługi klienta. Powód to oczywiście zamknięte placówki stacjonarne w galeriach handlowych. Play poinformowało jednak, że wciąż czynnych pozostaje ponad 400 salonów w całej Polsce. Zapewniono, że pracownicy tych punktów przestrzegają zaleceń Ministerstwa Zdrowia. Przypomnijmy – w połowie marca duże kontrowersje i zainteresowanie opinii publicznej wzbudziło to, że niektóre salony operatorów są otwarte podczas epidemii. Na warunki pracy skarżyli się głównie pracownicy punktów sieci Plus. Prezes Play zachęcił także do odwiedzenia strony operatora poświęconej bezpieczeństwu w sieci.

Czytaj także: Spokojnych Świąt dla Was od ekipy Android.com.pl

Jean Marc Harion wspomniał w swoim liście o zaangażowaniu Play w walkę z wirusem. Play wspomogło fundusz interwencyjny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwotą 1 mln zł. Na koniec listu prezes Play podziękował pracownikom za pracę, którą wykonują w tych trudnych czasach. Harion złożył także życzenia spokojnych Świąt Wielkanocnych i zaapelował o pozostanie w domach. Choć dla wielu to truizm, to warto przypominać, że od naszej odpowiedzialnej (lub nie) postawy w te święta zależy tempo wzrostu zachorowań na przełomie kwietnia i maja.

źródło: Play

Sprawdź najnowsze wpisy