ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Darmowe kursy fotografii

Darmowe kursy fotografii – Nikon, Olympus i Leica dają porady

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Darmowe kursy fotografii od największych firm na rynku, to coś, co z pewnością ucieszy wielu miłośników tej sztuki. Nikon, Olympus oraz Leica przygotowały naprawdę bardzo dużo materiałów, które będzie można oglądać w sieci lub wziąć udział w prowadzonych na żywo dyskusjach i warsztatach. Jedyne co trzeba zrobić, to się zapisać.

Darmowe kursy fotografii

Darmowe kursy fotografii
Fot. PixaBay

Firmy na całym świecie robią teraz wszystko, by klienci o nich nie zapomnieli. W sieci pojawia się ogromna ilość materiałów, które udostępniane są za darmo. Teraz do grona firm, które postanowiły to zrobić, dołączają kolejne. Nikon, Olympus oraz Leica oferują darmowe kursy fotografii i udziały w warsztatach. To wyjątkowa okazja do tego, by siedząc w domu obejrzeć produkcje instruktażowe, przygotowane przez światowej klasy specjalistów.

Nikon postanowił udostępnić za darmo (do końca kwietnia) wszystkie swoje filmy z Nikon School. Łącznie to ponad 400 minut materiałów wysokiej jakości, gdzie można dowiedzieć się m.in. o tym, jak robić zdjęcia makro czy portrety. Jedyne co trzeba zrobić, żeby dostać możliwość oglądania materiałów Nikona, to zarejestrować swój adres e-mail na stronie producenta. Można od razu odznaczyć to, by nie przychodziły później do nas wiadomości marketingowe.

Zobacz też: Film Zenek trafia na VOD

Olympus postanowił zrobić coś odrobinę innego, ponieważ uruchomił akcję Home with Olympus Sessions. Tutaj będzie można zapisywać się na internetowe sesje oraz panele dyskusyjne, które będą prowadzone przez ekspertów w dziedzinie fotografii. Pojawią się m.in. warsztaty o sprzęcie (Olympus E-M10 Mark II) czy odnośnie tego, jak robić zdjęcia (portrety czy podwodna fotografia). Rejestracja jest darmowa, ale przy sesjach grupowych obowiązuje limit sześciu osób. Leica uruchamia cykl spotkań ze znanymi fotografami z całego świata (m.in. Jennifer McClure i Juan Cristóbal Cobo). Tutaj także obowiązują zapisy. Warto skorzystać.

Źródło: Nikon / Olympus / Leica

Sprawdź najnowsze wpisy