Zenek na VOD jest już dostępny, więc każdy, kto ma ochotę poznać historię jednej z największych gwiazd muzyki disco polo, może to zrobić w domowych zaciszu. W końcu nikt nie dowie się wtedy, co się oglądało, więc to żaden wstyd. Telewizja Polska idzie w ślady największych światowych wytwórni filmowych i wypuszcza swój tegoroczny hit do sieci.

Zenek na VOD

Film Zenek na VOD Telewizji Polskiej pojawił się dziś i można go tylko wypożyczyć. Produkcję będzie można wtedy oglądać przez 24 godziny. Koszta takiego wypożyczenia wynosi 23 złote (płatność on-line) lub 23,37 złotych (płatność przez SMS). Produkcja opowiada o początkach kariery Zenona Martyniuka, czyli nie bójmy się tego stwierdzenia, gwiazdy światowego formatu. Przynajmniej jeżeli weźmie się pod uwagę gatunek disco polo. Na stronie serwisu VOD Telewizji Polskiej możemy przeczytać także opis samego filmu:

Inspiracją do filmu stała się biografia Zenona Martyniuka, chłopaka z podlaskiej wsi, który spełnia swoje wielkie marzenie, by dawać ludziom radość poprzez muzykę i śpiew. Film ukazuje drogę Martyniuka do ogromnego sukcesu, który osiągnął dzięki uporowi i ciężkiej pracy, zyskując miano króla muzyki disco polo. Film pokazuje postać Zenona Martyniuka, który już jako nastolatek zakochany był w muzyce disco lat osiemdziesiątych. W karierze muzycznej wspiera go wujek – zawodowy muzyk. To dzięki jego zaangażowaniu Zenon Martyniuk po raz pierwszy staje przed publicznością, to on jest jego nauczycielem, który udziela mu pierwszych, cennych wskazówek oraz rozwija jego wrażliwość i miłość do muzyki. Kazik, jego najbliższy przyjaciel i romskie środowisko, w którym wzrastał Martyniuk kształtują jego muzyczny styl.

Zobacz też: Google oraz Apple łączą siły

Obecnie wiele filmów trafia na VOD o wiele wcześniej, niż kilka miesięcy temu. I na ma w tym nic dziwnego. Na Netflix możemy obejrzeć „365 dni” czy „Bad Boy”, a obie te produkcje miały swoje premiery jeszcze w tym roku. Podobny los spotkał „Bloodshot”, ale w tym przypadku, produkcja nie trafiła nawet do kin, a od razu na VOD.

Źródło: VOD TVP

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.