Złota edycja Magic Watch 2 od Honora, właśnie debiutuje w Polsce. Trzeba od razu zaznaczyć, że nie każdemu może spodobać się to, jak wygląda smartwatch. Nie da się jednak odmówić firmie tego, że przykłada się do promocji swoich produktów. Nie spodziewaliśmy się, że edycja o nazwie Sakura Gold w ogóle zawita do naszego kraju.

Złota edycja Magic Watch 2

Złota edycja Magic Watch 2
Fot. Honor Magic Watch 2 Sakura Gold

Złota edycja Magic Watch 2 to przykład produktu, który skierowany jest raczej do kobiet. W przeciwieństwie do zwykłej wersji smartwatcha, na kopercie tego modelu nie znajdziemy już charakterystycznej podziałki godzinowej. Jest ona zupełnie gładka. Zarówno obudowa zegarka, jak i przyciski oraz metalowa bransoleta, są w kolorze różowego złota. Oczywiście nic nie będzie stało na przeszkodzie, żeby wymienić bransoletę na pasek, ale w tej wersji kolorystycznej może być ciężko dopasować coś tak, by wyglądało równie ładnie.

Honor Magic Watch 2 Sakura Gold pojawił się w sklepach i został wyceniony na 899 złotych. Obecnie tę wersję można dostać w RTV Euro AGD, x-kom oraz aetka24. Model zegarka dostępny jest jednak tylko w jednym rozmiarze koperty (42 mm). Warto tutaj jeszcze przypomnieć najważniejsze cechy urządzenia. To wyposażono w ekran AMOLED o średnicy 1,39 cala, a funkcje systemowe pozwalają na to, by wyświetlacz był stale włączony. To oczywiście przełoży się na czas pracy urządzenia, ale dobrze mieć taką możliwość.

Zobacz też: Najlepszy Internet w marcu – gdzie i u kogo?

Do tego dochodzi jeszcze wodoszczelność (do 5 ATM) oraz cały zestaw funkcji, które pomagają w utrzymaniu dobrej kondycji. Jeszcze przez kilka dni będą obowiązywały nowe ceny na niektóre produkty Honora w ramach ich Honor Fan Festival. Tam możemy kupić zwykłą wersję smartwatcha w cenie 599 złotych, więc warto się pośpieszyć. Jednak jeżeli chcemy mieć zegarek wyjątkowy, to jego złota edycja z całą pewnością czymś takim właśnie będzie.

Źródło: Honor informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.