Android 10 został wydany już ponad pół roku temu. Choć wciąż stosunkowo niewiele smartfonów otrzymało aktualizację go wprowadzającą, tak trzeba przyznać, że lista ta stopniowo się powiększa. Dziś na wyczekiwane uaktualnienie załapały się aż cztery smartfony Samsunga, co tylko potwierdza, że Koreańczykom naprawdę zależy.

Cztery kolejne smartfony Samsunga już z Androidem 10 – wow!

samsung galaxy a60 specyfikacja design wyglad cena

Samsung w tym roku naprawdę daje radę, jeśli chodzi o wypuszczanie uaktualnień do Androida 10. Firma zaktualizowała już sporą część swojego portfolio, w tym tylko dziś aż cztery smartfony. Na nową wersję oprogramowania załapały się tym razem modele takie jak Galaxy A10, Galaxy A20e, Galaxy A60, a także Galaxy XCover 4s. Uaktualnienia są oczywiście rozprowadzane falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają je w tym samym czasie.

Zobacz także: [Promocje dnia] Microsoft Surface Pro X, Sony WH-XB700N, Samsung Portable SSD T5 500 GB i więcej w super cenach!

Jeśli chodzi o wprowadzane nowości, to należy wymienić przede wszystkim nakładkę One UI w wersji 2.0, a także rozwiązania z Androida 10, takie jak m.in. systemowy tryb ciemny, nowe gesty, funkcję Smart Reply, a także więcej ustawień dotyczących prywatności i lokalizacji użytkowników. Jeśli posiadacie którykolwiek z wymienionych smartfonów i jeszcze nie otrzymaliście aktualizacji, to zachęcam do regularnego, ręcznego sprawdzania, czy już się nie pojawiła. Wystarczy udać się do ustawień i sekcji „Aktualizacja oprogramow.”.

Źródło: XDA-Developers, GSMArena