WhatsApp jest obecnie największym i najpopularniejszym komunikatorem na świecie, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem także i w Polsce. Za aplikacją stoi Facebook, który nieustannie ją ulepsza. Dziś dzięki serwisowi WABetaInfo dowiedzieliśmy się, że do WhatsAppa zmierzają fenomenalne, wyczekiwane funkcjonalności.

WhatsAppa z wyczekiwanymi funkcjami – zaawansowane wyszukiwanie i więcej

WhatsApp logowanie na wielu urządzeniach

Z pewnością jesteście tu po konkrety, więc przejdę od razu do sedna. Jeśli chodzi o wyczekiwane funkcje, które pojawiły się w najnowszej becie WhatsAppa, to trzeba zacząć od zaawansowanego wyszukiwania, które pozwoli odnaleźć stare zdjęcia, filmy, GIF-y, linki, nagrania audio, a także przesłane dokumenty. Kolejną nowością jest funkcja związana z automatycznym pobieraniem. Gdy będzie włączona, często przekazywane dalej zdjęcia, filmy, dokumenty i wiadomości głosowe nie będą automatycznie ściągane, by oszczędzać pakiet internetowy użytkowników.

Zobacz także: Ten świetny VPN można obecnie kupić aż o 70% taniej! Okazja ograniczona czasowo – lepiej się pospiesz, jeśli chcesz się załapać

Ostatnia z nowości dotyczy kopii zapasowych. Otóż najnowsze uaktualnienie wprowadza możliwość zabezpieczania backupów bezpiecznym hasłem. Co ciekawe, nie będzie ono nigdzie przechowywane, więc jeśli użytkownik go zapomni, to nie będzie w stanie uzyskać dostępu do swoich danych. Żadna z opisywanych funkcji nie jest jeszcze dostępna w oficjalnej wersji WhatsAppa i na razie nie wiadomo, kiedy ulegnie to zmianie.

Źródło: PhoneArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.