Już za kilka dni rozpoczną się Święta Wielkanocne. Jednak biorąc pod uwagę obecną sytuację, wyjazd w odwiedziny do rodziny nie wydaje się zbyt rozsądnym pomysłem. Wszyscy powinniśmy zostać w domach dla bezpieczeństwa naszego i naszych bliskich. T-Mobile ma dla swoich klientów specjalny prezent na osłodzenie tego okresu. Dotychczasowa tygodniowa paczka danych, którą operator dzieli się ze swoimi klientami znacznie urosła.

15 GB od T-Mobile na święta

T-Mobile doskonale zdaje sobie sprawę z powagi zaistniałej sytuacji. Operator udowodnił to już wielokrotnie, wspierając w tym trudnym okresie między innymi edukację i szpitale. Nie zapomina także o swoich użytkownikach. Z okazji świąt firma postanowiła przyznać wszystkim swoim klientom pakiet 15 GB. 

Wielkanoc to czas spędzany w gronie najbliższych. I choć ze względu na dzielące nas kilometry nadchodzące święta będą inne niż dotychczas, to wciąż możemy być blisko tych, którzy są dla nas ważni. Bo być blisko, to więcej niż być w tym samym mieszkaniu, mieście czy kraju. O tym właśnie opowiada wielkanocna odsłona kampanii „Jesteśmy dla Ciebie”, w ramach której T‑Mobile udostępnia klientom 15 GB darmowego internetu w prezencie.

— Podaje T-Mobile w oświadczeniu.

Zobacz też: Polski e-Dowód został oparty na bezprawnie wykorzystanym kodzie – aplikacja łamie zapisy licencji

Pakiet można aktywować od piątku 10 kwietnia do poniedziałku 13 kwietnia. Ważność pakietu w przypadku klientów na kartę i Mix wynosi 7 dni. W przypadku osób z abonamentem pakiet jest aktywny do końca okresu rozliczeniowego. Aktywować można go za pośrednictwem aplikacji Mój T-Mobile. Operator przy okazji zwrócił uwagę, że powyższy spot reklamowy powstał z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa dzięki ekipie, która pracowała zdalnie. 

Źródło: T-Mobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.